Blogi

METAL SIDE :: DROP OF FIRE, DOWN FALL, INERCJA

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę z cyklu METAL SIDE. Już 04 grudnia na deskach klubu OFFSIDE wystąpią:

DROP OF FIRE (melodic)
https://www.facebook.com/dropoffireofficial/?fref=ts

DOWNFALL (Metal)
https://www.facebook.com/DownfallOfficial/

INERCJA (heavy&death)
https://www.facebook.com/inercja/

--------------------------
DATA: 04 Grudnia 2015 r. (Piątek)
MIEJSCE: Klub OFFSIDE ul. Brzeska 16 lok. 2
START: 20:00
WSTĘP: 10 PLN

Zapraszamy!

Drop of Fire // Alive // Neich w klubie RockSide 99

20 listopada na deskach warszawskiego klubu Rock Side 99 wystąpią 3 kapele: Alive NEICH i Drop of Fire (Official). Poniżej deskrypcje ;)

Alive

Początki Alive sięgają roku 2013. Po licznych roszadach zespół działa w składzie:
Sebastian Sałański - wokal, gitara
Radek Rowicki - bas
Hubert Markowski - perkusja.
Kapela szczyci się szybką grą w sekcji rytmicznej i wysokim wokalem. W najbliższych planach nagranie EPki.
http://facebook.com/alivehome
https://soundcloud.com/alive-29/let-down

NEICH

Pochodzimy z Radomia. Gramy ze sobą od 2010 roku z przerwami związanymi z problemami kadrowymi smile emoticon. W aktualnym składzie gramy od około roku i był to najbardziej owocny czas w naszej działalności.
Mamy na swoim koncie kilka występów w rodzinnym mieście.
W naszej muzyce można usłyszeć isnpiracje takimi kapelami jak Alice in Chains, Tool, Deftones, Isis czy Godsmack. Obecnie kończymy prace nad materiałem na naszą pierwszą płytę długogrającą. Chcemy również dotrzeć do jak największej grupy odbiorców poprzez koncertowanie po Polsce.
Skład:
Wojciech Wróbel - lead guitar
Kuba Misiewicz - rhythm guitar
Andrzej Gębczyk - vocal, guitar
Michał Bogucki - drums
Jakub Politowski - bass guitar
https://www.facebook.com/officialneich
https://www.youtube.com/channel/UCZl4o4VG9tOGUITf38zcYcg

Drop of Fire

Zespół powstał w 2012 roku w Warszawie, z inicjatywy gitarzysty Łukasza i perkusisty Michała. Po dołączeniu wokalisty Miłosza i paru zmianach na stanowisku drugiego gitarzysty i basisty, zarejestrowali pierwszy album, "Vol. 1", wydany na początku 2015 roku.
Muzyka zawarta na płycie to melodyjny metal/metalcore, łączący melodyjne, chwytliwe momenty i ciężkie, mocarne breakdowny. Fani Slipknot, Trivium, Children Of Bodom, In Flames czy Parkway Drive na pewno znajdą coś dla siebie ;-)
Skład:
Łukasz - guitar
Miłosz - vocal
Michał - drums
Kuba - bass
Krzysiek - guitar
www.facebook.com/dropoffireofficial
www.youtube.com/user/dropoffirepl

START: 19
WJAZD: 10 zł
MIEJSCE: Rock Side 99,
ul. Racławicka 99 lok. 25, Warszawa

Fotowotlaika

Wzrastająca świadomość ekologiczna oraz spadek cen paneli fotowoltaicznych przy równoległym wzroście tychże pochodzących z konwencjonalnych źródeł energii sprawiły, że globalne inwestycje w siłę słoneczną w minionych latach szacowane są w setkach miliardów dolarów. W pewnych krajach Unii Europejskiej (takich jak Niemcy, Hiszpania, Holandia czy Włochy), pełna moc uzyskana z ogniw słonecznych sprawiła, iż stały się one konkurencyjne względem energetyki konwencjonalnej. Polska, choć jeszcze nie tak daleko rozwinięta pod względem energetyki solarnej, także może się pochwalić rozkwitem słonecznych systemów zasilania. Podstawowe oraz powszechne stosowanie fotowoltaiki w życiu daje nie wyłącznie zwrot kosztów takiej budowy i wkład w ochronę otoczenia, ale również późniejsze korzyści w postaci oszczędności połączonej z produkcją darmowej energii.Wyjątkowo powszechną instalacją są montaże paneli słonecznych na dachach kamperów oraz przyczep kempingowych, które zwiększają pojemność akumulatora pokładowego albo dokupionego w zestawie oraz umożliwiają przebywanie w tegoż gatunku samochodach nawet przez wiele miesięcy, korzystając m.in. z telewizora, chłodziarki i oświetlenia. Wśród urządzeń wspomaganych siłą słoneczną znajdują się także ładowarki do telefonów i komputerów. Powszechnie spotykany oraz entuzjastycznie kupowany zestaw to ładowarka słoneczna do akumulatorów. By w pełni radować się z korzyści, które niesie wykorzystywanie siły solarnej w produkcji prądu obligatoryjnie należy pamiętać o prawidłowym dobraniu panelu do narzędzia które ma zasilać, np. baterie solarne 40W ładują akumulator o maksymalnej pojemności 40Ah, więc nigdy słabszej niż jego pojemność. To właśnie dobre dobranie instalacji decyduje o skuteczności oraz wypracowanych przychodach.

http://suntrack.pl/12-fotowoltaika

Fotowoltaika

Fotowoltaika - dziedzina wiedzy oraz technologii przejmująca się zmienienianiem promieniowania słonecznego na moc elektryczną czyli inaczej tworzenie prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego przy użyciu zjawiska fotowoltaicznego. Fotowoltaika znajduje teraz zastosowanie, mimo dość wielkich cen, w zderzeniu z tzw. źródłami konwencjonalnymi, z dwóch głównych powodów: ekologicznych (wszędzie tam, gdzie ekologia stanowi poważniejsze znaczenie niż ekonomia), oraz praktycznych (promieniowanie słoneczne jest łatwo wszędzie dostępne). Głównym środkiem do realizacji ogniw fotowoltaicznych jest krzem, chociaż nie amorficzny, ale krystaliczny. Jednoogniwo jest w stanie wygenerować prąd o mocy 1-6,97 W. Ogniwa są najczęściejtworzone w panelach o powierzchni 0,2 - 1,0 m2. Ogniwa te, przede wszystkim, są łączone w technologii kosmicznej. Ich korzyściami są bezobsługowość oraz duża żywotność, gwarantowana na 25 lat. Oprócz tegoż są wykorzystywane jako źródło zasilania samodzielnych urządzeń np. boi sygnalizacyjnych, świateł drogowych itp. Zaczynają również docierać do konstrukcji i budynków, zwłaszcza tych dalekich od sieci energetycznych.Ogniwa fotowoltaiczne stosowane są również w elektronice użytkowej (kalkulatory, lampy ogrodowe, oświetlanie znaków drogowych), zasilaniu układów telemetrycznych w stacjach pomiarowo rozliczeniowych gazu ziemnego, ropy naftowej oraz energii elektrycznej, zasilanie automatyki gospodarczej i pomiarowej, a ponadto produkcji energii w pierwszych elektrowniach słonecznych. Ogniwa tego rodzaju używane są także w użytku domowym. Fotowoltaika, jako dziedzina skupiająca się produkowanie siły elektrycznej ze źródła odnawialnego, za które w krótkiej mikroskali zwykliśmy uważać Słońce, obecnie bardzo intensywnie się rozwija i należy sądzić, iż w niedalekiej przyszłości będzie coraz powszechniej wykorzystywana.

http://systemy-fotowoltaika.pl

Fotowoltaika

Fotowoltaika - partia nauki i technologii angażująca się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną czyli inaczej produkowanie prądu elektrycznego z światła słonecznego przy zastosowaniu zjawiska fotowoltaicznego. Fotowoltaika znajduje teraz zastosowanie, mimo dość dużych cen, w zestawieniu z tzw. źródłami konwencjonalnymi, z dwóch zasadniczych powodów: ekologicznych (wszędzie tam, gdzie ekologia stanowi wyższe znaczenie niż ekonomia), i praktycznych (promieniowanie słoneczne jest właściwie wszędzie dostępne). Głównym środkiem do produkcji ogniw fotowoltaicznych jest krzem, tylko nie amorficzny, ale krystaliczny. Pojedynczeogniwo jest w stanie wyprodukować prąd o mocy 1-6,97 W. Ogniwa są najczęściejtworzone w panelach o powierzchni 0,2 - 1,0 m2.

Ogniwa te, przede wszystkim, są używane w technice kosmicznej. Ich wartościami są bezobsługowość oraz duża żywotność, gwarantowana na 25 lat. Oprócz tego są stosowane jako źródło zasilania samodzielnych urządzeń np. boi sygnalizacyjnych, świateł drogowych itp. Zaczynają również wchodzić do konstrukcji i domów, zwłaszcza tych oddalonych od sieci energetycznych.Ogniwa fotowoltaiczne używane są również w elektronice użytkowej (kalkulatory, lampy ogrodowe, oświetlanie znaków drogowych), zasilaniu układów telemetrycznych w stacjach pomiarowo rozliczeniowych gazu ziemnego, ropy naftowej i energii elektrycznej, zasilanie automatyki ekonomicznej i pomiarowej, a także produkcji siły w początkowych elektrowniach słonecznych. Ogniwa tego rodzaju używane są ponadto w użytku domowym.

Fotowoltaika, jako dziedzina zajmująca się produkowanie energii elektrycznej ze źródła odnawialnego, za jakie w krótkiej mikroskali zwykliśmy uważać Słońce, już bardzo intensywnie się rozwija i należy przypuszczać, iż w krótkiej przyszłości będzie coraz częściej wykorzystywana.

Więcej - http://systemy-fotowoltaika.pl

Info on Specialized Packers Movers Pune

There are lots of packers advert movers businesses throughout your The indian subcontinent nevertheless movers connected with Pune are near leader placement. There are many excellent firms throughout Pune giving skilled supplying as well as relocating providers in different varieties of separation requires. These are very renowned for those type of new house purchase whether it be household new house purchase as well as business separation. That they tackle the two regional in addition to long-distance go. A number of them offer you intercontinental moving at the same time. Many organizations tend to be specific inside particular separation similar to dog transferring companies, furnishings going solutions although the vast majority of movers embark on just about all varieties of moving.

Precisely why Pune movers tend to be beneficial?

• They present skilled transferring in addition to providing companies in cost-effective charges.
• They include very skilled and also by professionals qualified employees.
• Their staff members works by using modern day tools with regard to taking the products.
• They work with top quality providing products to guarantee safe and sound providing.
• They get intended service truck pertaining to secure as well as scuff cost-free transit associated with products.
• They maintain on the phrases in addition to function below moment border.
• They supply total going solutions in addition to self-tailored going products and services in order to clientele.
• They in addition provide insurance policy products and services.

This specific tiny area possesses acquired an extremely massive title on this assistance. This not guilty movers try out the most beautiful to meet the particular faith with their appreciated buyers. It would appear that they have got certainly not consumed this specific vocation however being a objective to help work folks. These people much better comprehend the actual cramping of folks they will think as soon as they need to move. Thinking of these false claims they've got came into the business enterprise to aid men and women leave strain and also stress. Pune Packers Movers by no means injure the particular statements of these shoppers so that they you will need to get just about every predicted in addition to unanticipated discomfort.

And so, Packers Movers Pune might be blindly dependable pertaining to separation assistance. They have got won excellent credit rating in this particular organization. Should you far too must adjust, you could speak to one of several Pune centered movers intended for controlling this particular difficult work. Create the move straight forward and also tension totally free with your packers as well as movers. If you need to get merely incomplete assistance subsequently you can even unhampered make contact with these individuals. It is definitely monetary shifting concept to try and do taking your self. The way you possibly can preserve many the rarely acquired income. Likewise you may be on the flexibility to help wrap up the beneficial items prior to entire security. Nevertheless in order to wrap up massive home equipment similar to family fridge, tv set, washers, for example, it truly is less hazardous to help communicate around the packers. They may be very skilled and can wrap up ones things having because of health care. They are also conscious of the actual travelling cool in order that they bunch keeping that in mind. Most of these companies will assist you to evade busyness regarding new house purchase. Movers Packers Pune won't ever enable you to use stress.
packers and movers Hyderabad @ http://www.top8pm.in/packers-and-movers-hyderabad.html

packers and movers gurgaon @ http://www.top8pm.in/packers-and-movers-gurgaon.html

Info on Skilled Removal Companies Pune

There are various packers advert movers organizations throughout the particular The indian subcontinent nevertheless movers regarding Pune are near leading placement. There are several very good corporations throughout Pune giving specialist taking along with going providers upon varieties of moving requirements. They're really well-known for all those sort of moving whether it be non commercial moving or even professional move. They will take on equally nearby in addition to long-distance proceed. A lot of them provide intercontinental transferring also. Several organizations are generally particular with certain move including dog going products and services, home furniture shifting solutions although almost all of the movers tackle just about all sorts of new house purchase.

Exactly why Pune movers usually are excellent?

• They offer expert going along with providing products and services from reasonably priced premiums.
• They possess very skilled and also expertly qualified employees.
• Their staff members works by using modern-day tools regarding taking the products.
• They make use of good quality supplying packages to guarantee risk-free supplying.
• They have got made provider truck regarding secure in addition to the begining free of charge transit associated with merchandise.
• They maintain on the words and phrases and also do the job underneath time period border.
• They offer whole going products and services along with self-tailored relocating providers to be able to clientele.
• They provide insurance plan providers.

This specific little town features attained an extremely massive title within this support. This harmless movers test their full capacity to satisfy the particular faith with their respected customers. It would appear that they've already not really considered that career nevertheless like a quest to help work people. These people far better realize your cramping of men and women that they experience whenever they need to move. Thinking about these false claims they've got joined the organization to assist folks emerge from pressure in addition to disappointment. Pune Packers Movers in no way damage this emotions of the consumers so one of these will be ready to consider every single envisioned in addition to sudden agony.

Consequently, Packers Movers Pune could be blindly reliable intended for new house purchase support. They've have scored beneficial credit rating within this enterprise. Should you also should move, chances are you'll get in touch with on the list of Pune primarily based movers regarding dealing with that difficult career. Help make your own moving simple and also pressure free of charge with your packers along with movers. If you would like get simply just a few program next you can also openly call these people. It is fiscal transferring notion to try and do packaging on your own. In how you'll be able to help save lots of your own scarcely gained funds. Furthermore you can be for the liberty in order to group the precious things relative to total basic safety. Although in order to wrap up major kitchen appliances just like fridge, tv, automatic washers, for example, it's more secure to help communicate around the packers. They may be highly trained and definately will load up ones products having credited proper care. They are also mindful of the particular travelling snazzy jerk so one of these bunch as a result. Most of these firms will let you break free hubbub involving move. Movers Packers Pune will not enable you to go ahead hardship.
packers and movers Mumbai @ http://www.top8pm.in/packers-and-movers-mumbai.html

packers and movers Hyderabad @ http://www.top8pm.in/packers-and-movers-hyderabad.html

łowcy marzeń

hej, witamy wszystkich!!!
W poszukiwaniu muzycznych ścieżek natrafiliśmy na serwis, gdzie można w ciekawy sposób zaprezentować "Siebie"

zespoł i koncerty

hej wszystkim. Poszukuje ludzi do zespołu .wiec prosze zglaszajcie sie..chce zrobic szybko wszystko co potrzeba i zaczac koncertowac...warto ;))

zespoł i koncerty

hej wszystkim. Poszukuje ludzi do zespołu .wiec prosze zglaszajcie sie..chce zrobic szybko wszystko co potrzeba i zaczac koncertowac...warto ;))

zespoł i koncerty

hej wszystkim. Poszukuje ludzi do zespołu .wiec prosze zglaszajcie sie..chce zrobic szybko wszystko co potrzeba i zaczac koncertowac...warto ;))

zespoł i koncerty

hej wszystkim. Poszukuje ludzi do zespołu .wiec prosze zglaszajcie sie..chce zrobic szybko wszystko co potrzeba i zaczac koncertowac...warto ;))

Poradnik menedżera muzycznego

Wiele osób marzy o tym, aby w przyszłości zostać menedżerem muzycznym. W latach młodzieńczych chętnie uczęszcza na przeróżne imprezy muzyczne, począwszy od małych, kameralnych występów klubowych, a kończąc na wielkich festiwalach muzycznych. Niestety bardzo ciężko jest dziś znaleźć cokolwiek o tym, jak można zostać menedżerem muzycznym. Dlatego postanowiłam podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami, które zdobyłam w przeszłości, właśnie z zakresu zarządzania i promocji zespołem muzycznym.

Na stronie www.Biznes-Music.pl co najmniej raz na miesiąc będą pojawiać się tzw. poradniki pt: "Jak zostać menedżerem muzycznym". W miniony poniedziałek pojawił się pierwszy news dotyczący praktyk i staży. W kolejnych częściach będzie można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji, m.in.:
- jak i gdzie znaleźć zespół muzyczny
- pierwsze kroki w pracy menedżera muzycznego
- tantiemy w muzyce
- promocja w internecie
- jak załatwić koncert
- jak stworzyć bazy danych
- jak zorganizować wydarzenie muzyczne
oraz wiele innych :)

Kolejny wpis ukaże się w nadchodzącym tygodniu. Już teraz zapraszam :)
Agata

Let's go

Klip do singla „Let’s go” otwiera nowy etap dla stołecznych szaleńców z Outsane, którzy po 9 latach świetnej zabawy postanowili rozpocząć epidemię ciężkiego, bezkompromisowego ale nasączonego pozytywną energią gitarowego łojenia. Wirus już powoli rozprzestrzenia się po domach fanów dobrego grania i w klubach serwujących rockowo – metalowe menu.

Teledysk Outsane

31.05.2013 światło dzienne ujrzy pierwszy w historii zespołu teledysk. Został on nakręcony do niepublikowanego jeszcze singla, zapowiadającego nową płytę.
Polecamy przedsmak klipu:

Subskrybuje zawartość
cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading