Województwa: dolnośląskie

14 wyników

Wyniki

Koncert na dobry początek roku

Data wydarzenia: 
03 styczeń 2016

Największe polskie przeboje w niezwykłym wykonaniu uznanej wokalistki - Patrycji Kamola, usłyszą Państwo w klimatycznym koncercie „Polskie złote przeboje”. Głównym założeniem tego spektaklu muzycznego jest przypomnienie szerokiemu gronu słuchaczy znanych kompozycji polskiej sceny rozrywkowej XX wieku. W wykonaniu artystki wraz z towarzyszącym jej zespołem instrumentalnym znajdą się przeboje między innymi: Hanny Banaszak, Anny Serafińskiej i Ewy Bem oraz kompozycje własne prezentowane przez artystkę na festiwalach i w mediach. Inspiracją, dla Patrycji Kamola, do powstania tego projektu muzycznego stała się twórczość zarówno Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty, Anny Marii Jopek jak i innych polskich artystów.

Zapraszamy Państwa na spektakl, który jest dedykowany tym, którzy kochali, kochają lub będą kochać. Podczas tego klimatycznego i wręcz magicznego koncertu usłyszą Państwo między innymi takie przeboje jak: „Na pierwszy znak”, „Sen motyla”, „Ja dla pana czasu nie mam”, „Powrotna bossa nova” czy „Okularnicy”.

Niezwykła skala głosu, swoboda i perfekcja intonacji oraz oryginalna technika wokalna, a także doskonała sekcja rytmiczna towarzysząca artystce, pozwoliły Patrycji Kamola zyskać opinię artystki oryginalnej i kreatywnej. Dzięki temu w ostatnim czasie staje się ona jedną z najpopularniejszych i najoryginalniejszych postaci polskiego jazzu występującą między innymi z takimi sławami polskiej i światowej muzyki jak: Mike Russell - amerykański gitarzysta, wokalista, kompozytor i zdobywca Statuetki Grammy, Jennifer Batten – gitarzystka, grającą między innymi z Michaelem Jacksonem, Krzysztof Kiljański - wokalista, Jacek J.J Jaguś - pięciokrotny zdobywca tytułu najlepszego gitarzysty w Polsce.

Projekt muzyczny „Polskie złote przeboje” przeznaczony jest dla każdego słuchacza, który w polskiej muzyce rozrywkowej XX wieku dostrzega szczególną ekspresję gatunku pop połączonego z niezwykłymi umiejętnościami jazzowymi solistki - Patrycji Kamola.

Portret użytkownika gosia.orzel8

Mocne uderzenie we Wrocławiu - ENCLOSE

Data wydarzenia: 
18 kwiecień 2015

Już 18 kwietnia 2015 r. w ALIVE Wrocław przy ulicy Kolejowej 12 we Wrocławiu wystąpi JUAN CARLOS CANO zwycięzca IV edycji programu The Voice of Poland wraz z zespołem ENCLOSE.
Koncert rozpocznie się o godzinie 21:00. Bilety do nabycia w Pubie: w przedsprzedaży: 20 zł a w dniu koncertu: 25 zł.
support: Hiroshima

Portret użytkownika symbioza

Symbioza w Gimnazjum...

Data wydarzenia: 
25 czerwiec 2013

Zapraszamy na koncert! Połącz przyjemne z pożytecznym - baw się dobrze przy świetnej muzyce i pomóż innym!

WSTĘP: 5 zł
Ponieważ koncert odbywa się w sali gimnastycznej, obowiązuje obuwie zamienne.

Line-up:

SYMBIOZA [Rock neo-progresywny]
http://facebook.pl/symbioza/ http://symband.blogspot.com/ http://soundcloud.com/symbioza/

Można powiedzieć, że wywodzimy się z Trzynastki, więc za każdym razem wracamy tu z pewnym sentymentem. Poprzednio graliśmy tam bagatela, rok temu. Wtedy nasz skład był inny, nasza muzyka była inna i my byliśmy inni. Z całą pewnością nie rozczarujecie się przychodząc ponownie, a Ci którzy nie mieli okazji nas posłuchać zapamiętają ten organizm na zawsze. Czemu organizm? Bo my nim jesteśmy. Jesteśmy Symbiozą. Będzie moc!

CROSSOVER [Rock/ metal]
http://crossover.yoyo.pl/

Zespół CROSSOVER działa w Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu od 2003 roku, kiedy to pracę w szkole zaczął opiekun grupy - Tomasz Fulara (www.fulara.com). Od początku działalności przez skład zespołu przewinęło się kilkadziesiąt osób. Dla niektórych z nich Crossover stał się początkiem aktywnej działalności artystycznej we Wrocławskich zespołach rockowych.

Punk Andrzejki

Data wydarzenia: 
30 listopad 2012

Punk Rockowa impreza w klubie muzycznym Madness.

Wjazd 10 zł.

Punk Andrzejki

Data wydarzenia: 
30 listopad 2012

Punk Rockowa impreza w klubie muzycznym Madness.

Wjazd 10 zł.

Portret użytkownika idiothead

IDIOTHEAD + THOT (be) + SPLOT

Data wydarzenia: 
13 luty 2012

Zapraszamy na wspólny koncert promujący najnowsze wydawnictwo IdiotHead EP "Free Market Music" oraz belgijskiego Thot będącego na europejskiej trasie "Vegetal Winter Tour" do Klubu Muzycznego Liverpool w poniedziałek 13 lutego o godz. 20:00!
Jako support zagra pełen niesamowitej energii zespół Splot.
Wstęp 15 PLN.

IdiotHead

Wrocławski IdiotHead jest naturalną kontynuacją alternatywnego zespołu CO.IN. , który w swojej karierze wystapił na przeglądzie Festiwalu w Jarocinie, autobusie RedBulla, zeszłorocznych eliminacjach do Przystanku Woodstock. Koncertował u boku Pro-Pain, Jelonek, Farben Lehre, Agressiva 69, Mouga a ostatnio, już jako IdiotHead przed My Riot podczas ich trasy koncertowej.
W swojej twórczości łączą melodyjną ciężką gitarę z połamanymi beat’ami, elektroniką , nisko nastrojonym basem oraz doskonale wyegzekwowanymi wokalami. Z lekkością łączą style muzyczne takie jak : alternatywny rock, metal, industrial, post-hardcore a nawet dubstep, co daje niesamowity efekt świeżości i oryginalności.
W skład zespołu wchodzą, poza członkami CO.IN. , także artyści udzielający sie w projektach takich jak Bipolar Bears i C.A.L.M.

Podczas tego specjalnego koncertu IdiotHead zaprezentuje utwory z debiutanckiej EP "Free Market Music" (z gościnnym udziałem Grégoire Fray'a - wokalisty belgijskiego Thot) , wydanej nakładem własnej wytwórni Inline Underground. Oprócz premierowych kompozycji usłyszycie również kultowe już utwory CO.IN. m.in. Aleks, Beggar's Hands oraz 2452yj3.
Przedsmakiem najnowszych dokonań zespołu są utwory "Karen Pommeroy" i "Mucus" , które znajdują już na oficjalnej stronie IdiotHead oraz profilu na facebook'u oraz teledysk do singla "Free Market Music"

!!

www.idiothead.pl
www.facebook.com/idiotheadmusic

Thot (Be)

Belgijski Thot zręcznie łączy muzykę rockową i elektroniczną, industrial i dźwięki akustyczne, uwalniając się od wszelkich reguł, wywracając całą scenę do góry nogami. Sami muzycy określają swój styl jako Vegetal Noise Music.
Dowodzony przez Grégoire Fray'a, Thot stał się, po latach, prawdziwym kolektywem, elektryzującym podczas występów na żywo, wizualnych performace'ów, akustycznych happeningów na ulicach Brukseli i wielu innych artystycznych aktywności (remiksy, warsztaty). Na scenie do Fray'a dołącza Gil de Chevigné (perkusja, elektronika), Hugues Peeters (fortepian, instrumenty klawiszowe), Julien Forthomme (bas) oraz scenograf Arielle Moens (projekcje wideo) tworząc z Thot spójny zespół, intensywny i upajający na żywo.
Podczas wrocławskiego koncertu będącego częścią trasy koncertowej "Witnter Vegetal Tour " (

) obejmującej Czechy, Polskę, Słowację i Węgry, zespół będzie promował album "Obscured By The Wind" (

) wydany w marcu 2011 roku, który został bardzo dobrze przyjęty przez krytykę na całym świecie oraz przez rosnącą grupę fanów skupionych w społeczności: The Vegetal Noise Lovers.

www.thotweb.net/
www.thot.bandcamp.com/
www.facebook.com/Thotmusic
www.youtube.com/user/WhiteIris

Splot

Zespół powstał w 2010r. Jest to mocny, rockowy napęd sterowany kobiecym wokalem. Splot to także niesamowita dawka energii, która wybucha za każdym razem kiedy zespół może zagrać kolejny koncert. Każdy z członków zespołu ma za sobą wiele muzycznych doświadczeń, jednak wszystko co najlepsze połączyli w Splocie. Regularnie grają autorskie koncerty. Zdobywcy nagród wielu cenionych przeglądów i festiwali min. : WŚnR, Mayday Rock Festival, czy Koz All Music Festiwal 2011. Sami o sobie mówią: „Zarażamy muzyką jednocześnie realizując naszą pasje!”

www.myspace.com/splotband
www.facebook.com/splotband

Koncert charytatywny This great end - 13.12.2011, Schody Donikąd, Wrocław

Data wydarzenia: 
13 grudzień 2011

Zapraszamy was serdecznie na nasz prawdopodobnie ostatni koncert w tym roku. Okazja jest podwójna, gdyż cała suma zebrana tego wieczoru zostanie przekazana na szczytny cel!

Startujemy o 21:00!

Po koncercie odbędzie się licytacja.
Mamy do zaproponowania:
*koszulki z wizerunkami atrakcyjnej obsługi klubu Schody Donikąd
*członków zespołu. okazja by porwać ich na kawę, piwo…. cokolwiek na co Wam pozwolą.
*prace autorstwa dzieciaków

Wstęp: teoretycznie nic. Przy wejściu zauważycie jednak puszkę do której wrzucamy tyle pieniędzy ile możemy/ chcemy/ mamy.
Puszkę oraz cały dochód z licytacji przekazujemy na rzecz WROCŁAWSKIEGO DOMU DZIECKA.

Do zobaczenia!

koncert Valerian Swing 27.10 w Firleju

Data wydarzenia: 
27 październik 2011

Trójka Włochów z Correggion doskonale wie jak połączyć w hardcore, jazz, post-rock i muzykę progresywną w zharmonizowaną całość. Ich muzyka jest układanką złożoną z najlepszych elementów wcześniej wymienionych gatunków. Efekt? Producentem debiutanckiego albumu jest Matt Bayles, kojarzony m.in. z grupą Mastodon czy Isis, a na tym samym krążku znalazło się także miejsce dla legendarnego trębacza – Gianluci Petrelli.
Valerian Swing poprzedzi występ duńskiego zespołu Late Night Venture, prezentującego łagodniejszą, acz osobliwą mieszaninę post-rocka i schoegaze’u.

Zapraszamy na koncert do Firleja w czwartek, 27.10.2011r. na godz. 20:00.

10 PLN W przedsprzedaży / 15 PLN | Bilety do nabycia w Klubie Firlej, a także w sieciach Ticketpro (Empik, MediaMarkt, Saturn)

link do wydarzenia:
http://firlej.wroc.pl/program/2011,10,140.html

Portret użytkownika thefloorators

.

Portret użytkownika thefloorators

.

Portret użytkownika thefloorators

.

Portret użytkownika thefloorators

Zlot Motocykli - Świdnica

Data wydarzenia: 
03 wrzesień 2011

Koncert zespołu The Floorators i Cree

Portret użytkownika MORON

MORON + Violent Creed + 8Ball w Fonobarze

Data wydarzenia: 
03 lipiec 2011 - 04 lipiec 2011

Klub FONOBAR zaprasza na cykliczne koncerty na naszych deskach w każdy czwartek/niedziele od 20:00 Gościmy zespoły z szeroko pojętej sceny rockowej (rock/metal/hc/punk)

FONOBAR,
Wawelska 5
02-034 Warszawaa
http://www.fonobar.pl/

godzina 20:00
cena 10 pln

!!! PROMOCJA !!! lane piwo 5 pln !!! PROMOCJA !!!

wydarzenie na FB -

ZAGRAJA:

VIOLENT CREED
(Fusion / Metal / Thrash) Warszawa / Ciechanów
http://www.facebook.com/ViolentCreed
http://www.myspace.com/violentcreed

Zespół powstał w połowie 2008 roku, z inicjatywy Zwierzaka (gitara, wokal) i Piotrka (perkusja) którzy wiele nie myśląc zaprosili do współpracy Korzenia (bas). W tym składzie trio nagrało pierwsze demo pod tytułem „A Social Disease”. Zespół od chwili powstania nastawiony był na muzykę thrash metalowa. Na nagraniu słychać wpływy takich kapel jak Pantera, Overkill, Megadeth oraz Metallica.

8ball
(Rock / Metal) Warszawa
http://www.myspace.com/8ballpoland

8Ball to cztery charaktery dopełniające się przy tworzeniu muzyki. Bogate doświadczenia zdobyte na różnych scenach muzycznych łączą się w utworach tworząc muzykę energetyczną, w której każdy miłośnik rocka powinien znaleźć coś dla siebie. Połączenia muzyki rockowej z elementami funkowych oraz hard core'owych brzmień tworzą repertuar grupy. Grają we czterech ponieważ tak chcą, dla Nich najważniejszy jest energetyczny przekaz i kontakt z publicznością, czego można się spodziewać na każdym koncercie. 8Ball to nie tylko muzycy, to również ich słuchacze.

M.O.R.O.N.
(Hardcore / Metal) Wolomin
http://www.myspace.com/moronhc

- nonkonformistyczne teksty o tym co nas boli, zabija i śmieszy w codziennym życiu. Dwa ostre wokale dające wyraz złości i ironii, rytmika i ostrość gitar, szybkość i moc bębnów - oto cały MORON. 2 lata na scenie, mnóstwo gigów w Stolicy i nie tylko (w tym zwycięstwo w pierwszej edycji Have No Mercy), 3 EPki, klip, a w produkcji właśnie debiutancka płyta. Nie możecie przegapić ostrej jazdy w klimatach Moroncore!

Zapraszamy !!!

FONOBAR,
Wawelska 5
02-034 Warszawa
http://www.fonobar.pl/
http://www.fonografika.pl/
http://www.myspace.com/fonobar

Filtruj

Kliknij na kategorię, aby zawęzić wyniki.

Województwo

: wszystkie » dolnośląskie
cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading