Województwa: lubelskie

8 wyników

Wyniki

Portret użytkownika afterload

Radio Centrum 98,fm Rockowa Komisja Wyborcza

Data wydarzenia: 
23 październik 2015

Dziś wieczorem (23.10.) między 20.00 a 22.00 nasz singiel RISE ABOVE wyląduje w propozycjach do listy ROCKOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ w Radio Centrum. Głosować będzie można przez stronę www radia zaraz po emisji programu.

Portret użytkownika KALI-GULA

Koncert BREMENN + ENCLOSE + KALI-GULA

Data wydarzenia: 
07 luty 2014

BREMENN powraca na lubelską scenę z nową energią, nowym składem i najnowszym albumem koncepcyjnym “Flowers Of Fall”!

IDEA
Naszym celem jest kreacja wydarzenia unikalnego: połączenia koncertu oraz rockowej imprezy. Jest to odpowiedź na wasze potrzeby i najlepsza forma klubowej rozrywki dla ludzi, do których nie przemawiają mainstreamowe hity z komercyjnych stacji radiowych.

KONCERT
Formacja Bremenn zaprezentuje swój rockowo-industrialny show, który poprzedzą goście specjalni tego wieczoru: Enclose oraz Kali-Gula.

AFTER PARTY
W podróż do świata nieszablonowych rockowych imprez zabierze was Krucza wypełniając klub setami muzycznymi z nurtu industrial rock/metal, alternative rock i electro-industrial.

LINE-UP
Bremenn to fuzja energetycznych elektronicznych dźwięków i mocnego gitarowego uderzenia. Występy na żywo zespołu są wizualną ilustracją prezentowanej muzyki, łączącą ze sobą elementy koncertu rockowego i przedstawienia teatralnego. Treść utworów jest swoistą zdystansowaną refleksją do stereotypów i zasad, które rządzą współczesnym światem.

Zespół zaprezentuje na scenie utwory z ich najnowszego albumu “Flowers Of Fall”, który zyskał uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą (ocena Legacy Magazine: 11/15, Teraz Rock: 7/10, Magazyn Gitarzysta: 8/10). Nie zabraknie również nowych utworów, takich jak “Angels”, który miał premierę na żywo podczas ostatniego występu Bremenn. Ich najnowszy nabytek – wokalista i frontman Krzysztof Anulewicz – to gwarancja jeszcze bardziej drapieżnego brzmienia zespołu.

(www.bremenn.pl)
(www.facebook.com/bremenn)
(www.myspace.com/bremenn)

Enclose to meksykańsko-polska formacja grająca kalifornijskiego rocka, która powstała w 2011 roku w mieście Chihuahua. Ostre gitarowe riffy podparte energetyczną sekcją rytmiczną – to wszystko okraszone oryginalnym wokalem Juana Carlosa Cano. W połowie 2012 roku brzmienie zespołu uzupełnił klawiszowiec – Piort Włodarczyk.

(www.enclose.pl)
(www.facebook.com/enclosemx)
(www.myspace.com/enclosemx)

Kali-Gula to zespół z pogranicza rocka i metalu, powstały w 2005 roku. Z jednej strony subtelne, klimatyczne kompozycje, z drugiej zaś ciężkie brzmienie idące w parze z charyzmatycznym żeńskim wokalem i umiejętnie wplatanymi elektronicznymi patentami.

(www.facebook.com/kaligulaband)
(www.myspace.com/kali-gula)

SZCZEGÓŁY
Data: 7 lutego 2014
Miejsce: Klub Graffiti, Al. Piłsudskiego 13, Lublin
Start: 19:00
Bilet: 20 PLN (w przedsprzedaży), 25 (w dniu koncertu)

Bilety w przedsprzedaży do nabycia w niżej wymienionych miejscach:
– Klub Graffiti (ul.Piłsudskiego 13)
– Sklep Nr 1 NA KSIĘŻYCU (Okopowa 5)
– VEGAS 24h (ul.Okopowa 3)
– VEGAS 24h (ul.Lubartowska 1)
– KULTUROMANIAK CH E.Leclerc (ul.T. Zana 19)

PATRONAT MEDIALNY
– Radio Lublin
– Radio Centrum
– Fabryka Zespołów

Portret użytkownika KALI-GULA

Biłgoraj Music Attack Tour - Finał - Biłgoraj

Data wydarzenia: 
20 grudzień 2013

Biłgoraj
Exodus Klub
start: 20:00
wjazd: Free

zagrają:

Shame Yourself

Kali-Gula

Diary of Sorrow

Odi Profanum Vulgus
+
niespodzianka

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/224349214402767/

Portret użytkownika KALI-GULA

Undersound IV - Proletaryat + Kali-Gula + Shame Yourself + Diary Of Sorrow

Data wydarzenia: 
24 listopad 2013

Coś dla wszystkich, którym w Zamościu brakuje dobrych, ciężkich brzmień – 24 listopada na scenie podziemi Bastionu I zagrają: Proletaryat, Kali-Gula, Shame Yourself i Diary of Sorrow.

Startujemy o 19:00!
Wjazd: 20/25 zł

PROLETARYAT

Jeden z klasyków polskiego rocka, jeden z najlepszych bandów „drugiego pokolenia” polskiej sceny rockowej. To zespół, który w oryginalny sposób połączył punk rock z metalem tworząc nową, oryginalną muzyczną jakość. Dzięki zaangażowanym tekstom, o których ich autor i wokalista mówi: „Nasze utwory są jak lustra, w których odbija się nasza rzeczywistość”, grupa przez wielu uznawana jest za „głos pokolenia okresu przemian lat 80-tych i 90-tych”. Dwadzieścia pięć lat istnienia na polskiej scenie rockowej, 13 płyt i ponad tysiąc zagranych koncertów. Dla fanów i znawców rocka to jeden z najważniejszych wykonawców w naszym kraju. Zespół gra w składzie: Tomasz „Oley” Olejnik (wokal), Dariusz „Kacper” Kacprzak (gitara basowa), Wiktor Daraszkiewicz (gitara), Robert „Mały” Hajduk (perkusja).

https://www.facebook.com/proletaryatpl
http://proletaryat.com.pl/

KALI-GULA
Nieszablonowy zespół grający muzykę z pogranicza rocka i metalu. Od 2005 roku tworzą własne muzyczne ścieżki. Z jednej strony subtelne, klimatyczne kompozycje, z drugiej zaś ciężko brzmienie idące w parze z charyzmatycznym żeńskim wokalem i umiejętnie wplatanymi elektronicznymi patentami. Skład z Biłgoraja na koncie ma trzy albumy, gości na koncertach, festiwalach i w audycjach radiowych. Skład: Yoanna Gulak (wokal), Kamil Gulak (gitara), Mateusz Sadowy (gitara) i Konrad Biczak (perkusja).

https://www.facebook.com/kaligulaband

SHAME YOURSELF
Trash-metalowy skład z Biłgoraja. Powstał w 2007 roku przy okazji ówczesnego finału WOŚP. Od tamtej pory przewinęło się przez niego kilka osób – od 2011 roku zespół gra w stałym składzie. Koncertuje głównie w południowo-wschodniej Polsce. Grał w takimi zespołami jak KAT & Roman Kostrzewski, Frontside, Virgin Snatch czy Totem. Ich działalność to misja, której celem jest „molestowanie trash metalem kogo się tylko da”. Shame Yourself zostali laureatami Nagrody Publiczności przeglądu Eksplozja 2012.

https://www.facebook.com/ShameYourself

DIARY OF SORROW
Muzyka z pogranicza rocka, metalu i grungu. Zespół powstał w 2005 roku w Biłgoraju z inicjatywy braci-gitarzystów: Patryka i Marcina Kutniowskich. Obecnie występuje w składzie: Michał Kaczor (wokal), Patryk Kutniowski (gitara), Marcin Kutniowski (gitara), Kacper Różański (bas), Jakub Brzeziński (perkusja). Skład pojawił się na scenach m.in. Jarocin Festival i Sonisphere Festival, a zamojska publiczność mogła poznać zespół na festiwalu Wszystko Gra w Zamościu 2012 i VIII zamojskim przeglądzie Eksplozja, kórego są zwycięzcami.

https://www.facebook.com/DiaryOfSorrow

Bilety do nabycia:
- Hotel Renesans, ul. Grecka 6
- Hotel Jubilat, ul. Wyszyńskiego 52

Organizator: Stowarzyszenie Wszystko Gra

Bądźcie z nami na czwartym Undersoundzie!!!
Link do wydarzenia na Facebook i LastFm:
https://www.facebook.com/events/198792726975448/?ref_dashboard_filter=up...
http://www.lastfm.pl/event/3737137+Undersound+IV:+PROLETARYAT,+Kali-Gula...

Portret użytkownika alchemia

ALCHEMIA w CAX MAFE

Data wydarzenia: 
10 listopad 2012

ZAPRASZAMY na koncert
10.11.2012 do CAX MAFE, Staszica 1, 20-087 LUBLIN
Bilety 7 zł

Portret użytkownika alchemia

LUBLIN BLUES SESSION - koncert

Data wydarzenia: 
21 kwiecień 2012

LUBLIN BLUES SESSION - KONCERT

Lublin, Dom Kultury LSM, ul. Wallenroda 4a
Bilety 10 / 14 zł. Do biletu gratis – płyta „LUBLIN BLUES SESSION 2011”

Wystąpią: ŁUKASZ JEMIOŁA; THE RIVER; ZŁY SEN BLUES BAND; ADAM BLUES BAND; ALCHEMIA BLUES ROCK JAM BAND; ZBYSZEK KOWALCZYK.

21.04. w Domu Kultury LSM odbędzie się koncert promocyjny płyty „LUBLIN BLUES SESSION” z udziałem lubelskich zespołów i muzyków bluesowych. Płyta wydana w 2011 przez Fundację Absolwentów UMCS zawiera autorskie kompozycje następujących wykonawców: Łukasz Jemioła; Zbyszek Kowalczyk; Adam Blues Band; Deluxe; The River; i Alchemia Blues Rock Jam Band. Płyta miała już swoją promocję na Chatka Blues Festiwal 2011 i zebrała pozytywne recenzje w bluesowych mediach. Została również dołączona do kwartalnika „Twój Blues” nr 47 (dla prenumeratorów). Teraz odbędzie się jej koncert promocyjny, na którym będzie można posłuchać na żywo znajdujących się tam utworów. Lublin Blues Session to jednocześnie szerszy projekt muzyczny (edukacyjno-promocyjny) rozpoczęty w 2011 roku, w ramach którego odbywają się koncerty i warsztaty muzyczne. Projekt realizowany przy pomocy finansowej Miasta Lublin. Szczegółowe informacje: www.scenabluesowa.lublin.pl

LUBLIN BLUES SESSION - koncert

Data wydarzenia: 
21 kwiecień 2012

Lublin, Dom Kultury LSM, ul. Wallenroda 4a
Bilety 10 / 14 zł.
Do biletu gratis – płyta „LUBLIN BLUES SESSION 2011”

Wystąpią:
ŁUKASZ JEMIOŁA; THE RIVER; ZŁY SEN BLUES BAND; ADAM BLUES BAND; ALCHEMIA BLUES ROCK JAM BAND; ZBYSZEK KOWALCZYK.

21.04. w Domu Kultury LSM odbędzie się koncert promocyjny płyty „LUBLIN BLUES SESSION” z udziałem lubelskich zespołów i muzyków bluesowych. Płyta wydana w 2011 przez Fundację Absolwentów UMCS zawiera autorskie kompozycje następujących wykonawców: Łukasz Jemioła; Zbyszek Kowalczyk; Adam Blues Band; Deluxe; The River; i Alchemia Blues Rock Jam Band. Płyta miała już swoją promocję na Chatka Blues Festiwal 2011 i zebrała pozytywne recenzje w bluesowych mediach. Została również dołączona do kwartalnika „Twój Blues” nr 47 (dla prenumeratorów). Teraz odbędzie się jej koncert promocyjny, na którym będzie można posłuchać na żywo znajdujących się tam utworów.
Lublin Blues Session to jednocześnie szerszy projekt muzyczny (edukacyjno-promocyjny) rozpoczęty w 2011 roku, w ramach którego odbywają się koncerty i warsztaty muzyczne. Projekt realizowany przy pomocy finansowej Miasta Lublin.
Szczegółowe informacje: www.scenabluesowa.lublin.pl

ALCHEMIA w CZARNEJ INEZ

Data wydarzenia: 
24 luty 2012

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu
Alchemia - 24 lutego o godzinie 20
w Czarnej Inez (ul. Rybna 9/2 Lublin).
Wstęp: 7 złotych

Filtruj

Kliknij na kategorię, aby zawęzić wyniki.

Województwo

: wszystkie » lubelskie
cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading