Województwa: małopolskie

Wyniki 1 - 15 z 41

Wyniki

Portret użytkownika Szklane Oczy

/ SZKLANE OCZY + TERAPOLKA / APOTEKA PUB

Data wydarzenia: 
02 sierpień 2017

Lato odchodzi, kończą się wakacje i urlopy, należy więc godnie pożegnać ten okres. Zapraszamy na noc wspomnień, rozstań i żalów.

Szklane Oczy rock. rock psychodeliczny, nowa fala, punk rock/Chorzów

Anna Grąbczewska - wokal, gitara
Agnieszka Noga - gitara basowa, wokal
Aleksandra Noga - perkusja

TERAPOLKA Chełmek/Oświęcim (Grunge/Punk/Obertasy)
Marian (dla przyjaciół Maniek) - bas, wokal,
Andriej Alosza Andriejew - gitara, wokal,
Wacław Stanisław - perkusja, brak wokalu.

Wstęp: bezpłatny
wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/1916752901900452/?acontext=%7B%22action_history%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22page%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22page_upcoming_events_card%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A[]%7D]%22%2C%22has_source%22%3Atrue%7D

Konkurs muzyczny 'Synestezje'!

Data wydarzenia: 
02 październik 2014 - 05 listopad 2014

Festiwal Synestezje Muzyka.Plastyka.Słowo skierowany jest do poszukiwaczy niebanalnych, inspirujących, ciekawych i odkrywczych dźwięków.

KONKURS MUZYCZNY
Młodych i ambitnych twórców, którzy tworzą teksty w języku polskim i komponują muzykę poruszającą najgłębsze emocje i powodującą autentyczne wzruszenia - zachęcamy do przesyłania zgłoszeń konkursowych wraz z próbkami własnej twórczości.

Przebieg Konkursu Muzycznego w ramach Festiwalu jest czterostopniowy:

I etap – ELIMINACJE: na podstawie nadesłanych formularzy zgłoszeniowych i materiałów muzycznych (formą elektroniczną lub pocztą tradycyjną, na CD lub mp3) do dnia 5.11.2014 r. Komisja Kwalifikacyjna powołana przez Organizatora zakwalifikuje 2 zespoły bezpośrednio do koncertu finalistów (III etap) i 10 zespołów do II etapu.

II etap – GŁOSOWANIE: twórczość wybranych 10 zespołów zostanie udostępniona na stronie internetowej Festiwalu od dnia 17.11.2014 do 23.11.2014 i w wyniku głosowania internautów dwa zespoły zostaną zakwalifikowane do koncertu finalistów (III etap).

24.11.2014 Ogłoszenie wyników głosowania internetowego.

III etap – KONCERT FINALISTÓW: w dniu 06.12.2014 w Klubie Studio przy ul. Budryka 4 odbędzie się koncert finalistów Konkursu Muzycznego polegający na prezentacji twórczości wybranych zespołów, ocenianej przez profesjonalne Jury, powołane przez Organizatora. Jury wyłoni laureata, który wystąpi w dniu 07.12.2014 (IV etap).

IV etap – KONCERT LAUREATA (support zespołu HEY!!!!) w dniu 07.12.2014 w Klubie Studio przy ul. Budryka 4 odbędzie się koncert laureata Konkursu Muzycznego poprzedzający występ zespołu HEY.

Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie
http://www.synestezje.pl/zgloszenia-2/konkurs-muzyczny/

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 5.11.2014

Wydarzenie na fb:
https://www.facebook.com/events/1547191848846737/?fref=ts

Głosuj na Subline! Rajd Politechniki Krakowskiej!

Data wydarzenia: 
16 marzec 2014 - 23 marzec 2014

Oto link!
https://www.facebook.com/events/669192853145298/?ref_newsfeed_story_type...

Wystarczy tylko zalajkować nasz utwór Another Day!
Za wszystkie głosy bardzo dziękujemy!

Koncert Czyżykiewicz Trio w Klubie Gwarek

Data wydarzenia: 
23 marzec 2014

Mirosław Czyżykiewicz to jedna z najważniejszych postaci w kręgach polskiej piosenki literackiej. Z wykształcenia jest grafikiem, uznanie zdobył jednak przede wszystkim jako pieśniarz. W jego dorobku znajduje się sześć albumów zawierających zarówno autorskie piosenki, jak i interpretacje cudzych tekstów. W swojej twórczości artysta podejmuje tematykę codziennego życia i towarzyszących mu emocji, nierzadko w niepozbawiony autoironii sposób. Oprócz dojrzałości tekstów Mirosława Czyżykiewicza wyróżnia charakterystyczny głos i bardzo emocjonalne wykonania, w których potrafi umiejętnie wykorzystać krzyk, przejmujący szept czy melorecytację. Bard został doceniony wieloma nagrodami, m.in. Nagrodą I Programu Polskiego Radia im. Mateusza Święcickiego czy Nagrodą im. Jacka Kaczmarskiego

Oprócz Mirosława Czyżykiewicza na scenie pojawią się doskonali instrumentaliści: Hadrian Filip Tabęcki grający na instrumentach klawiszowych oraz Mariusz Jeka z klarnetem i klarnetem basowym. Warstwa instrumentalna świetnie podkreśla walory interpretacji Czyżykiewicza i wzbogaca je o różne barwy, czasem jazzujące, czasem klasycyzujące. Koncert poprowadzi wybitny polski poeta i eseista - Wojciech Kass.

Wyprawa do krainy łagodności to propozycja Klubu Gwarek na marcowy wieczór, tym bardziej warta rozważenia, że przewodnikiem publiczności podczas tej muzycznej eskapady będzie tak kultowy artysta. Warto się skusić i wyruszyć w tę magiczną podróż.

Ceny biletów:
35 PLN (ulgowe) / 45 PLN (zwykłe)

Bilety są dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży Ticketpro, w Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17) oraz online na stronach www.ticketpro.pl i www.ebilet.pl.

Więcej informacji o koncercie na www.klubgwarek.pl.

RAZ DWA TRZY - NAJWIĘKSZE PRZEBOJE

Data wydarzenia: 
27 październik 2013

27 października 2013, godz.: 20:00
Klub Studio,
Kraków, ul. Budryka 4.

Koncert Raz Dwa Trzy w Klubie Studio!

Mimo dwudziestego trzeciego roku scenicznej działalności zespół Raz Dwa Trzy wciąż zdobywa nowych słuchaczy, którzy w muzyce szukają czegoś więcej niż tylko rozrywki. Twórczość Raz Dwa Trzy nie tylko cieszy ucho łączącym elementy rocka, jazzu i folku brzmieniem, ale również zmusza do refleksji dzięki dojrzałym, nierzadko nieco ironicznym tekstom, z których autorem większości jest wokalista i lider zespołu, Adam Nowak.

Intelektualność tej śpiewanej poezji – bo tak wypada określić przynależność gatunkową twórczości zespołu – wcale jednak nie oznacza, że mamy do czynienia z muzyką niszową. Raz Dwa Trzy może pochwalić się rozlicznymi platynowymi płytami (w wypadku albumu Młynarski nawet podwójną!) oraz singlami, które przebojem wdarły się na listy przebojów i do serc fanów. Październikowy koncert w Klubie Studio będzie okazją, by usłyszeć na żywo właśnie te największe przeboje grupy, czyli między innymi takie piosenki jak Nikt nikogo (i tak warto żyć), Czy te oczy mogą kłamać, Oczy tej małej czy Jutro możemy być szczęśliwi.

Muzykę Raz Dwa Trzy doceniają również krytycy, o czym świadczyć może aż siedem statuetek Fryderyka i jeszcze większa ilość nominacji do tej nagrody.

Raz Dwa Trzy to zespół, który nie próbuje uwieść słuchacza niepotrzebnym show – zamiast tego oferuje mu artystyczną konsekwencję, dojrzałość, ambitne przesłanie i urok muzyki świetnie współgrającej z ambitną warstwą liryczną. Wieczór 27 października w Klubie Studio z pewnością nie będzie pozbawiony szczypty magii!

ulgowy: 35 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu koncertu)
zwykły: 40 PLN (przedsprzedaż) / 50 PLN (w dniu koncertu)

Bilety są dostępne w punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronie www.ticketpro.pl. Bilety kolekcjonerskie są dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10.

Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl

ORGANIZATOR:
Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie ACADEMICA (academica.org.pl)
• sprawy organizacyjne: Małgorzata Frankowska,
mail: malgorzata.frankowska@academica.org.pl, tel. 507-196-512
• akredytacje: Beata Kiełbasa, mail: beata.kielbasa@klubstudio.pl, tel. 502-432-520
• materiały prasowe: http://press.klubstudio.pl

Jan Niezbendny Band w Klubie Gwarek

Data wydarzenia: 
16 czerwiec 2013

Jan Niezbendny Band, Klub Gwarek, 16 czerwca 2013, 19:00.

Bilety są dostępne w Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17), w stacjonarnych punktach TicketPro na terenie całej Polski oraz online na stronie http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1089041-jan-niezbendny-band.html?extp...

Ceny biletów:

ULGOWE: 15 PLN / ZWYKŁE: 20 PLN

Jan Niezbendny Band - laureaci pierwszej nagrody "Akademia Rozrywki" Radiowej Trójki - za najlepszy utwór kabaretowy, twórcy internetowego hitu "To było chyba wesele", półfinaliści talent show "Must be the music", na swoim koncie udane featuringi z Czesławem Mozilem i grupą Łąki Łan, ponad milion odsłon teledysków na serwisie youtube, quasi zespół, quasi kabaret, debiut wydany w 2011 roku pod zaskakującym tytułem "The Best of" to zaskakująca, bezkompromisowa opowieść w formie słuchowiska radiowego o Janie Niezbendnym - bezrobotnym, podstarzałym szowinistą z nadwagą... Ma 38 lat i nadal mieszka z mamą... Żyje z jej renty, którą sukcesywnie trwoni imprezując...

Biografia: picie, tycie, dieta, pita... Czy trzeba coś dodawać? To trzeba zobaczyć!

Więcej na www.klubgwarek.pl

RIVERSIDE w Klubie Studio

Data wydarzenia: 
13 kwiecień 2013

Riverside - polska grupa wykonująca muzykę z pogranicza rocka i metalu progresywnego. Powstała w 2001 roku w Warszawie z inicjatywy gitarzysty Piotra Grudzińskiego i perkusisty Piotra Kozieradzkiego. Zespół szybko zyskał na popularności w Polsce i w Europie podpisując kontrakt wydawniczy z wytwórnią muzyczną InsideOut Music.

Do 2009 roku ukazało się cztery albumy Riverside oraz szereg pomniejszych wydawnictw pozytywnie ocenianych zarówno przez fanów jak i krytyków muzycznych. Ostatni album zespołu Anno Domini High Definition dotarł do 1. miejsca zestawienia OLiS w Polsce oraz uzyskał status złotej płyty.

Występują:
Mariusz Duda
Piotr "Grudzień" Grudziński
Piotr "Mitloff" Kozieradzki
Michał Łapaj

Bilety są dostępne w punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronie www.ticketpro.pl.

Bilety kolekcjonerskie są dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10) oraz w CartonShopie (ul. Floriańska 36).

Ceny biletów:
45 PLN (przedsprzedaż) / 55 PLN (w dniu koncertu)

Start 19.30

Mumio w Klubie Studio

Data wydarzenia: 
12 kwiecień 2013

Mumio to sceniczne szaleństwo - formalne, językowe, artystyczne. Są przy tym niezwykle konsekwentni w realizowaniu swojej, oryginalnej wizji humoru. Uwielbiają wszelkie ludzkie potknięcia, niezręczności - nie wyśmiewają ich jednak, ale podchodzą do nich z czułym zainteresowaniem i prezentują w spektaklach przy pomocy doskonałego warsztatu aktorskiego. Wśród publiczności wywołują niepohamowany chichot połączony z częstymi wybuchami śmiechu, a niekiedy również z turlaniem się po podłodze.

„Mumio - zachwyciło mnie całkowitą oryginalnością. W ich spektaklu nie ma nic powtórzonego po kimkolwiek, nawet po jakichś dobrych wzorach. Tam wszystko jest nowe, „odsiebne”, że tak powiem, i znakomite. Chwilami wręcz płakałem ze śmiechu”
Jeremi Przybora

Ceny biletów:

ULGOWY: 30 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu występu)
ZWYKŁY: 40 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu występu)

Bilety są dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl.
Bilety są również dostępne na portalach: www.biletynakabarety.pl oraz kabaretowebilety.pl.
Bilety kolekcjonerskie będą do nabycia w Klubie Studio (ul. Budryka 4), Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17), Klubie Zaścianek (ul. Rostafińskiego 4) oraz w CartonShopie (ul. Floriańska 36)

Start 20:00

Koncert Rapowa Wiosna: donGURALesko, WSRH, SITEK/Buszu/Temate w Klubie Studio!

Data wydarzenia: 
05 kwiecień 2013

5 kwietnia Klub Studio zadrży od hip hopowych brzmień w najlepszym wydaniu. Wówczas na krakowskiej scenie wystąpi donGURALesko, poznański raper działający od 1995 roku. Od tego czasu wydał 6 solowych albumów oraz współpracował z całą śmietanką polskiego hip hopowego półświatka. Twórczość donGURALesko zaliczana bywa do nurtu braggadocio charakteryzującego się rozbudowanymi metaforami i wysoką biegłością techniczną.

Drugą gwiazdą wieczoru będzie WSRH - projekt poznańskich raperów Schelleriniego oraz Słonia (młodego artysty słynącego z odważnej, horrorcore’owej twórczości) działający od 2008 roku. Wówczas powstał nielegal Wyższa szkoła robienia hałasu okrzyknięty najlepszym tego typu wydawnictwem roku. Następne lata działalności przyniosły Unhuman Mixtape oraz Szkołę wyrzutków równie ciepło przyjęte przez fanów hip hopu.

Koncert uznanych i rozpoznawalnych na polskiej scenie hip hopowej artystów poprzedzą młodzi wykonawcy, Sitek, Buszu, Temate.

Początek kwietnia w Klubie Studio zapowiada się naprawdę gorąco dzięki zdecydowanym, bezkompromisowym dźwiękom twórczości czołówki polskiego rapu. Tego nie można przegapić!

Ceny biletów:
35 PLN (przedsprzedaż)
40 PLN (w dniu koncertu)

Bilety są dostępne w punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronie www.ticketpro.pl.
Bilety kolekcjonerskie są dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10) oraz w CartonShopie (ul. Floriańska 36).
Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl

OSTR + HADES w Klubie Studio!

Data wydarzenia: 
24 marzec 2013

“HAOS” to wspólna płyta O.S.T.R. i Hadesa. Studyjne spotkanie raperów nastąpiło przy okazji najnowszego singla POE. Emade wysłał ten sam bit Ostremu i Hadesowi, a oni zamiast wdać się w spór o pierwszeństwo, nagrali po prostu wspólny numer. Tak to się zaczęło...

O.S.T.R. to artysta, który właściwie nie musi już niczego udowadniać. Cieszy się respektem zarówno Michała Urbaniaka jak i zawodników rugby. Ten album to pierwszy przypadek rap-duetu w bogatej dyskografii artysty. Co ciekawe, jego kompan to nie osoba z bliskiego entourage, ale artysta, z którym wcześniej nie współpracował. Nagrywający dla wytwórni Prosto Hades to raper, który jeszcze nie doczekał się masowej popularności, ale wśród znawców tematu od dawna wskazywany jest na nową nadzieję polskiego rapu. To wspaniałe uczucie, gdy słyszy się spotkanie dwóch wybitnych raperów, nawzajem na siebie wpływających, a nie rywalizujących ze sobą. Wynik tej współpracy? Już 26 lutego w dobrych sklepach.

Surowe produkcje, w większości autorstwa Ostrego, wzbogacone zostały o “Killing Skills Touch”, gdyż Ostry jest teraz stałym elementem tego kolektywu producenckiego. Światowa jakość, tak charakterystyczna dla stylu holenderskich mistrzów, zapewne ponownie spotka się z gorącym przyjęciem nad Wisłą. Na płycie znajdziecie też produkcje niejakiego Drumlinaz. Jeśli jesteś mało znanym producentem, a kilka Twoich rzeczy ląduje na albumie Ostrego i Hadesa, to wiadomo, że prezentujesz nietuzinkowy poziom. I tak właśnie jest.

Całość opatrzyli cutami DJ Haem i DJ Kebs, a koncepcyjną okładką zajął się SewerX.

Bilety są dostępne w punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronie www.ticketpro.pl.

Bilety kolekcjonerskie będą dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10) oraz w CartonShopie (ul. Floriańska 36).

Ceny biletów:

Ulgowe: 30 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu koncertu)
Zwykłe: 35 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu koncertu)

Więcej informacji na www.klubstudio.pl

STRACHY na LACHY + HURT w Klubie Studio!!

Data wydarzenia: 
23 marzec 2013

Strachy Na Lachy, Klub Studio, start: 19:00, wstęp od 18:00.

Bilety są dostępne w punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronie www.ticketpro.pl.

Bilety kolekcjonerskie są dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10) oraz w CartonShopie (ul. Floriańska 36).

Ceny biletów:

30 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu koncertu)

Strachy Na Lachy to formacja powołana przez Grabaża i Kozaka założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Lo znany min ze współpracy z zespołem INRI, Miłka Malzahn i Michałem Jacaszkiem oraz Mariusz Nalepa gitarzysta zespołu Na Górze.

W tym składzie, po dwóch próbach w Pile, jako Grabaż + Ktoś Tam Jeszcze we wrześniu 2001 roku zagrali ponad dwugodzinny koncert w Legnicy. Sam koncert jak i przyjęcie publiczności zachęciło chłopaków do dalszej pracy, prób, komponowania nowych piosenek i wymyślenia nowej nazwy: Grabaż i Strachy Na Lachy.

Właśnie pod taką nazwą Grabaż, Kozak, Longin i Maniek wyruszyli w swoją debiutancką mini - trasę po 5 miastach w Polsce. Po trasie zespół rozszerzył skład o perkusistę Pidżamy Porno - Kuzyna oraz o Anema. Od tego momentu formacja pracuje pod rozszerzoną nazwą: Międzymiastówka Muzykująca Grabaż i Strachy Na Lachy.

W lutym 2003 roku Strachy podpisały kontrakt płytowy z SP Records, w efekcie czego, w pilskim Studio "Q", pod okiem Toma Horna, powstała debiutancka płyta "Strachy Na Lachy". Autorem graficznej wizualizacji zespołu został Vahan Bego, który będzie autorem następnych czterech wydawnictw płytowych zespołu. Z tej płyty największym przebojem jest piosenka Raissa, do dziś żelazny punkt każdego koncertu grupy.

Hurt jest zespołem piosenek eklektycznych.
Hurt jest jedną z najważniejszych formacji funkcjonujących na polskim rynku muzycznym.
Hurt liderem jest Maciek Kurowicki, autor charakterystycznych tekstów i wokalista operujący głosem o niepowtarzalnej barwie.
Hurt jest koncertową bombą atomową w nieustannej trasie.
Hurt gra setki koncertów w klubach mieszczących od 50 do 1500 osób, na festiwalach od Offu do Przystanku Woodstock i spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności.
Hurt od lat współpracuje z żądnymi nowego artystami.
Igor Boxx, Czesław Mozil, Agim Dzeljilji, Marcin Bors, to tylko niektóre nazwiska towarzyszy muzycznej podróży zespołu.
Hurt-album wyprodukował Agim Dzeljilji lider formacji Oszibarack.
Hurt to tytuł najnowszej (szóstej) studyjnej płyty zespołu Hurt.
Hurt to dziesięć prawdziwych, wielobarwnych piosenek, osobistych, dadaistyczny melancholijnych.
Hurt nagrany został w systemie analogowym w Łódzkim studiu Tonn a zmiksowany w SIR BRICK GECON we Wrocławiu.
Hurt poddany został procesowi masteringu przez Toma Mayera w studiu Master Servant w Hamburgu.

HRABI w Klubie Studio!!

Data wydarzenia: 
20 marzec 2013

Klub Studio zaprasza wszystkich miłośników sztuki kabaretu na występ Kabaretu Hrabi, który będzie miał miejsce w dniu 20 marca 2012 roku. Istniejącą od 2002 roku formację tworzą obecnie byli członkowie kabaretu Potem, Dariusz Kamys i Joanna Kołaczkowska, pianista Łukasz Pietsch oraz Tomasz Majer. Kabaret Hrabi może pochwalić się wydaniem pięciu płyt DVD i jednej CD, wieloma programami oraz uznaniem kabaretowego półświatka. Kabaret Hrabi w Studio zaprezentuje swój program Co jest śmieszne. Wbrew pozorom pytanie zawarte w tytule programu wcale nie jest łatwe. Różni ludzie mają przecież różne poczucie humoru. Bardzo często śmieszy nas nie tylko treść żartu czy skeczu, ale również jego forma - intonacja, improwizacja, mniejsza lub większa finezja. Rozważania nad istotą śmieszności Kabaret Hrabi wplótł w swoje skecze, stąd nieważne, czy widz kiedykolwiek wcześniej miał refleksje na temat humoru. Ważne, żeby po prostu lubił się śmiać. W środowy wieczór warto przyjść do Klubu Studio i zobaczyć ujmujący, nietuzinkowy występ kabaretu Hrabi. Program Co jest śmieszne z pewnością sprowokuje liczne wybuchy śmiechu - a przecież śmiech to zdrowie!

Ceny biletów: ULGOWY: 30 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu występu) ZWYKŁY: 40 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu występu) Bilety dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronach www.ticketpro.pl, www.biletynakabarety.pl oraz www.kabaretowebilety.pl. Bilety kolekcjonerskie będą dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10) oraz w CartonShopie (ul. Floriańska 36)

Start 20:00

CZESŁAW ŚPIEWA w Klubie Studio!!

Data wydarzenia: 
17 marzec 2013

Polsko – duński zespół Czesław Śpiewa z charyzmatycznym wokalistą Czesławem Mozilem znanym polskiej publiczności jako smutny chłopiec z akordeonem i juror talent show „X- Factor”. Zespół ma na swoim koncie prawie 13 milionów wyświetleń pierwszego, wielkiego hitu „Maszynka do Świerkania”, który podbił listy przebojów zdobywając m.in. pierwsze miejsce w radiowej „Trójce”. Zespół ma na swoim koncie aktualnie album „Debiut”, który sprzedał się w nakładzie blisko 100 tysięcy i podwójną Platynę za album „POP”. Ostatni, bardzo dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych album „Czesław Śpiewa Miłosza” zbliża się do statusu Złotej Płyty. Czesław Śpiewa zdobył również uznanie polskich krytyków muzycznych otrzymując 15 nominacji do „Fryderyków” nagród polskiej branży muzycznej mając na koncie 3 zdobyte statuetki „Fryderyka”. Do tej pory zespół zagrał ponad 700 koncertów w Polsce i za granicą m.in. na Roskilde Festival czy OFF Festival. Występy Czesław Śpiewa to unikalne spektakle muzyczne, wielobarwne widowiska z wirtuozerskimi popisami oraz freestyle’ową konferansjerką rodem z kabaretu artystycznego. Muzycy zabierają swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy. Zespół Czesław Śpiewa ma ponad 360 tysiący fanów na swoim fan page’u na Facebooku.

Bilety są dostępne w punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronie www.ticketpro.pl. Bilety kolekcjonerskie są dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10) oraz w CartonShopie (ul. Floriańska 36). Ceny biletów: ULGOWE: 35 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu koncertu) ZWYKŁE: 40 PLN (przedsprzedaż) / 50 PLN (w dniu koncertu)

Start 20:00

DachOOFka Premium: JESUS CHRYSLER SUICIDE w Klubie Zaścianek

Data wydarzenia: 
16 marzec 2013

Grupa JESUS CHRYSLER SUICIDE powstała w 1991 r. w Rzeszowie z inicjatywy wokalisty, kompozytora i autora tekstów Tomasza Rzeszutka.

Połączenie industrial rocka z hard core, metal, grunge i psychodelii oraz duża dawka czarnego humoru w tekstach to charakterystyczne cechy sześciu płyt wydanych na przestrzeni 22 lat istnienia Jesus Chrysler Suicide.

Najbardziej docenione przez fanów i krytyków to płyty: "Schizovirus 0" wydana w 1994 roku, "Eso Es" - nominacja do nagrody Fryderyk 99' w kategorii hard and heavy, oraz "Rhesus Admirabilis" z 2006 roku.

Ciekawostka w dyskografii zespołu jest album z remiksami utworów z płyty "Schizovirus 0" zatytułowany "Remixed By 2,47". Utwory znajdujace sie na tym wydawnictwie stały się znakomitymi ilustracjami dźwiekowymi do filmów "Gniew" i "Inferno", oraz kilku seriali emitowanych w TVP.

Utwory JCS ukazaly się takze na wielu składankach m.in. na polskim Tribute To Depeche Mode "Master Of Celebration", czy też na płycie z muzyką inspirowaną grą "Wiedźmin", która zdobyła sporą popularność na całym świecie.

Jednak największym atutem Jesus Chrysler Suicide są ciekawe i bardzo żywiołowe koncerty. Zespół był gościem na wielu festiwalach m.in.: Odjazdy 92', Jarocin 93',94', Industrialooza 94' i Polnishe Independent Festival 96' w Berlinie, Castle Party 01', Teuto Karpaten Beat w Bielefeld, Gotyk na Dotyk, Breakout Festiwal 08', Seven Festival 2011. Grupa ma także na swoim koncie wystepy przed gwiazdami takimi jak: Life of Agony, Voi Vod, Nashville Pussy czy Pro Pain.

W 2012 Jesus Chrysler Suicide zespół przeszedł przetasowania w składzie i z nowym perkusistą i gitarzystą na pokładzie zagrają swój pierwszy koncert w krakowskim klubie "Zaścianek". Na koncercie będzie można usłyszeć również nowe utworu przygotowywane z myślą o najnowszej płycie, która zapowiadana jest na jesień 2013 roku.

Ceny biletów:
ULGOWE: 15 PLN (przedsprzedaż) / 20 PLN (w dniu koncertu)
ZWYKŁE: 20 PLN (przedsprzedaż) / 25 PLN (w dniu koncertu)

Bilety dostępne w Klubie Zaścianek (ul. Rostafińskiego 4), w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10), w punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na www.ticketpro.pl

Start 20:00

COMA w Klubie Studio!!

Data wydarzenia: 
16 marzec 2013

Bilety na koncert będą dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl.

Bilety kolekcjonerskie są dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17), FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10).

Ceny biletów:

- ULGOWY: 40 PLN (przedsprzedaż) / 50 PLN (w dniu koncertu)
- ZWYKŁY: 45 PLN (przedsprzedaż) / 55 PLN (w dniu koncertu)

Ostatnio zespół wydał swoją czwartą płytę tzw. „czerwoną”, która prędko trafiła na szczyty list popularności i jak można było przypuszczać: z czerwonej stała się bardzo szybko złotą płytą.

Na koncercie w Studiu możemy spodziewać się nowego materiału jak i starych, dobrze znanych publiczności przebojów. Możemy być pewni niezapomnianego i energetycznego wydarzenia, jakim zawsze jest koncert tej grupy, z charyzmatycznym Piotrem Roguckim na wokalu.

Start 20:00

Filtruj

Kliknij na kategorię, aby zawęzić wyniki.

Województwo

: wszystkie » małopolskie
cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading