Desdemona!!

Jak dobrze wiecie śledzimy dzielnie ( czasem z uszczerbkiem na własnej psychice) to co dzieje się w telewizyjnych programach muzycznych. Polsatowski Must Be The Music Tylko Muzyka raz na jakiś czas zaskakuje muzycznymi perełkami, nad którymi warto pochylić się ciut dłużej. Pisaliśmy już o Olivce Livki, Ifi Ude, ostatnio namawialiśmy do wsparcia krakowskich kapel Jenna Eight czy Camero Cat. To jednak w dużej mierze nowe postaci na muzycznej mapce Polski, a dziś krótko o kapeli, której biografia niejednego wpędzić może w kompleksy.

Desdemona powstała w 1996 roku w Polkowicach na Dolnym Śląsku. Wówczas to grupa przyjaciół, z inicjatywy Krzysztofa Chorążego postanowiła założyć zespół. Przez pierwsze kilka lat działalności, wykrystalizował się pierwszy skład zespołu, który w 2000 roku nagrał debiutancką płytę dla wytwórni MORBID NOIZZ. Płyta nosiła tytuł „STAGNACJA”.

Biografia grupy jest długa i robi wrażenie! Nie będziemy zawracać Wam nią głowy skoro zapoznać możecie się z nią na oficjalnej stronie zespołu:)

http://desdemona.com.pl/

Przez te wszystkie lata skład zespołu zmieniał się, głównie na linii frontu, muzyka ewoluowała, a Desdemona wciąż pozostaje jednym z najjaśniejszych punktów na alternatywnej scenie rodzimej, którą zdążyła obdarzyć czterema krążkami z najnowszym ENDORPHINS na czele!
Zespół jest również stałym punktem jednego z najciekawszych alternatywnych festiwali - Castle Party Fest odbywającego się co roku w Bolkowie. Rosja, Czechy, Japonia, Niemcy - Desdemona nie ogranicza się tylko do polskiego podwórka. Muzycy mają na koncie sporo sukcesów zagranicznych, trasy koncertowe, wyróżnienia i zagraniczne recenzje, a te sprawiają, iż odnieść można przykre wrażenie, że poza granicami naszego kraju doceniani są jakby chętniej.
I oto możemy to zmienić. Desdemona, zespół mogący poszczycić się chyba najmocniejszym dossier, z wszystkich uczestników pojawia się w polsatowskim show z utworem BRING IN ALL:

Wspieramy, lubimy, doceniamy więc i namawiamy Was do oddania głosów. Możecie tego dokonać poprzez aplikację na facebooku, która wygląda ot tak:)

https://apps.facebook.com/must-be-the-music/?fb_source=search&ref=ts&fre...

Bezpośredni link:

http://apps.facebook.com/must-be-the-music/v/51619fc3ae9a810091000001

Głosujemy!

cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading