Hetane dziś w krakowskiej Alchemii!

Hetane Kraków odwiedza rzadko. A szkoda bo to naszym skromnym zdaniem jedna z najlepszych świeżych kapel w Polsce, odważni i bezkompromisowi muzycy, charyzmatyczny, niepokojący wokal, intrygujące teksty. Już dziś zespół zagra w krakowskiej Alchemii na Kazimierzu, warto być tam z nami!

Jak sami siebie opisują Hetane to pięcioosobowy band z kobiecym wokalem opowiadający historie o ludzkich maszynach, ekscentrycznych duchach i pierwotnych instynktach. Debiutanckie "Machines" ukazało się w 2009 roku, wtedy to o zespole zrobiło się ciut głośniej, wtedy grali też swój pierwszy i jak dotąd jedyny koncert w Grodzie Kraka:) Hetane live to zdecydowanie widok wart zachodu.

Zespół nie boi się odważnych projektów. Hetane wzięło na swój warsztat tekst Stanisława Wyspiańskiego "Nienawidzimy", a utwór ten ukazał się na płycie "Wyspiański Wyzwala".

Wrocławski band ma na swoim koncie jeszcze kilka innych muzycznych dokonań:

* „Machines” pojawiło się na albumie „Play Shortcut to Polish Music”- przygotowanym przez Instytut Adama Mickiewicza oraz Shortcut - wydawnictwie eksportowym, mającym promować polskich artystów w Europie.
* Zespół wziął udział w projekcie autorstwa Muzeum Powstania Warszawskiego "Gajcy" - płyty z poezją T.Gajcego oraz w koncercie z cyklu "Pamiętamy 44"
* Hetane z utworem „Ken-Ke-Lai” znalazł się na płycie polskich debiutantów Minimax.pl Piotra Kaczkowskiego
* Gościli również na albumie „IN” Agressivy 69 z tekstem i głosem Magdy w Destruction.

Obecnie zespół kończy prace nad drugą płytą, którą już promuje singiel "Golden Snakes (Desert)"

Podczas koncertu będzie można nabyć ostatnie sztuki limitowanej edycji maxi-singla zawierającego nowe utwory: "Golden Snakes", "Mesmerize", "From the North" oraz "Golden snakes remixed by Bipolar Bears". Będzie można też nabyć ostatnie sztuki debiutanckiego albumu "Machines". Zachęcamy do zakupów, każda zakupiona płytka to cegiełka, dzięki którym zespół jest coraz bliżej wydania najnowszego krążka!

Zanim na scenie pojawi się Hetane publiczność rozgrzeje krakowski The Gentle Art Of Cooking People, z którymi zapoznać możecie się tutaj:

www.myspace.com/cookingpeople

Bilety: 14 zł przedsprzedaż; 18 zł w dniu koncertu do nabycia na stronie klubu: http://www.alchemia.com.pl/id,1792,wydarzenie.html
Lub zaraz przed koncertem!

Wpadajcie, czekamy nas Was od 20.00 !!

cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading