Lee la Loa

Informacje osobiste
Imię, Nazwisko: 
Lee la Loa
Płeć: 
Kobieta
Data urodzenia: 
25 sierpień 1987 ()
Miejscowość: 
Wrocław
Województwo: 
dolnośląskie
Profil muzyczny
Status: 
O mnie: 

Lee la Loa to świeży projekt wrocławski o mocnych korzeniach z muzycznym bagażem doświadczeń. Do zespołowej czwórki dołączyła wokalistka, która swą charyzmą i poczuciem estetyki okalających brzmień, znakomicie porozumiała się z doczesnym producentem zespołu i stworzyli tym samym alternatywny projekt, jakim jest Lee la Loa.
Droga muzyczna jaką podąża zespół to inspiracja twórczością Radiohead, Bjork, Massive Attack, Sufjan Stevens, Portishead, Rykarda Parasol.
Każdy z utworów to historia, która przedstawia w sposób metaforyczny to z czym myśli walczą każdego dnia, a emocje kipią od ich nadmiaru. W utworach można wyczuć specyficzne elementy muzyki, które mają za zadanie malowanie obrazów ludzkiej wyobraźni, które dodają zarazem wyjątkowego charakteru i oblicza w połączeniu z wyraźną barwą wokalistki – Lee la Loa.
W chwili obecnej zespół pracuje nad materiałem na płytę, która ukaże się w roku 2015. Na dzień dzisiejszy ma on do zaprezentowania maxi singiel, który jest zapowiedzią tego, co czeka słuchaczy na płycie długogrającej.
W ostatnim czasie powstał także teledysk do utworu „Nowhere”, który dzięki swemu eksperymentalnemu obliczu spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród odbiorców.
Lee la Loa należy także do grona fanów twórczości Roberta Rodriguez`a i Quentin`a Tarantino.

Używane instrumenty: 
Perkusja
Używane instrumenty: 
Wokal
Używane instrumenty: 
Gitara
Używane instrumenty: 
Gitara basowa
Używane instrumenty: 
Skrzypce
Używane instrumenty: 
Klawisze
Gatunek muzyczny: 
Rock
Gatunek muzyczny: 
Pop
Gatunek muzyczny: 
Muzyka alternatywna
Dane kontakowe
E-mail: 
leelaloa@gmail.com
cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading