Olivia Anna Livki kończy album z Polakpotrafi.pl

Na scenę popularnego polsatowskiego show "Must Be The Music" wchodzi kilka lat temu kolorowa, drobna dziewczyna. Gdy zaczyna śpiewać, grać i podrygiwać w rytm intrygujących dźwięków zarówno publiczność jak i jury są "na tak". Dziś ta sama dziewczyna zachęca swoich fanów do pomocy w wydaniu drugiego krążka. Wy też możecie pomóc;) Jak?

Wokalistka postawiła na polski crowdfunding z portalem Polakpotrafi.pl, a my od lat śledzący z uwagą jej karierę zachęcamy Wam do sprawdzenia "czym to się je". Jak mówi sama Olivka:
"Możecie wziąć aktywny udział w powstaniu albumu wspierając finansowo jego dokończenie. Za każda kwotę - inny prezent, część z nich to zupełnie exkluzywne niespodzianki, których nigdzie indziej nie dostaniecie. Np. zagranie ze mną na scenie, exkluzywna piosenka, videos ze studia, części kostiumów (np. kapelusz PROUD) oraz występ w teledysku! Pierwsze 10 osób, które dadzą od serca 100 zł lub więcej dostaną jeszcze jeden dodatkowy sekretny upominek! 2. Uwaga: Koncept wszystko albo nic. Jeśli nie uzbieramy w 45 dni całej potrzebnej kwoty na album, pieniądze wracają do Was zamiast prezentów, a ja nie dostaję nic- co oznacza problem z ukończeniem albumu....Więc Kuce, do boju! Dziękuję z góry moim pony-sponsors. Kocham Was i wierzę w Waszą siłę!"
Nie zdążyliście jeszcze poznać naszej bohaterki? Nic straconego:

Znajdziecie ją również na facebooku:

https://www.facebook.com/oliviaannalivki.official

A oto co o zbliżającym się albumie opowiada sama wokalistka:

Trzymamy kciuki ;)

cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading