Premiera singla Kasi Sochackiej!

Takiego wydarzenia jeszcze nigdy w Krakowie nie było! Już w najbliższą sobotę o 19.00 na tarasie kawiarni Cafe Szał w Sukiennicach odbędzie się premiera debiutanckiego singla Kasi Sochackiej. Wydarzeniu towarzyszyć będą efekty multimedialne.

Młodą i utalentowaną wokalistkę większość z Was zna pewnie z programu Mam talent. Kasia nie spoczęła jednak na laurach i ostro wzięła się do pracy czynnie koncertując i pracując nad debiutanckim materiałem. Promować go będzie singiel"Czasu Części Pierwsze". Następne o godzinie 20.00 Kasia zagra zamknięty koncert w klubie Pod Jaszczurami. I tutaj niespodzianka: każdy z Was może wziąć czynny udział w tym wydarzeniu. Wystarczy się pospieszyć, posiadać konto na facebooku, polubić profil wokalistki oraz udostępnić wydarzenie na swojej tablicy:

https://www.facebook.com/events/312622952188720/

Potem wystarczy już tylko wysłać wiadomość z prośbą o wejściówkę:) A nuż zdążycie;)
Że warto o tym nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Kasia to jedna z najciekawszych krakowskich wokalistek, obdarzona ciepłym zapadającym w pamięć głosem, a jej obecność w programie została gorąco przyjęta zarówno przez jury jak i rzesze widzów w całym kraju.

Pozostałych fanów Kasi zapraszamy na popremierową imprezę w klubie DIVA! Już od 19.30 możecie tam bawić się i świętować, a na hasło "Czasu Części Pierwsze" otrzymacie wyjątkowy drink "Kasia Sochacka" za pół ceny!

Wraz z rozpoczęciem ciszy nocnej zacznie się afterparty z Kasią Sochacką i jej zespołem w klubie Pod Jaszczurami.

Do zobaczenia!

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=U2puydZ1fPQ

cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading