Ruszyło "Rzuć monetą dla Hetane"!!

Kilka dni temu zapraszaliśmy Was na koncert Hetane do krakowskiej Alchemii. My byliśmy, kto nie był z nami ma oj ma czego żałować. Zespół przeplatał utwory znane nam już z płyty "Machines" z najnowszymi. Płyta zespołu coraz bliżej. Stąd apelik Rockmyband i Hetane - i Ty możesz im pomóc wydać płytę!!

Akcja "Rzuć monetą dla Hetane" odpalona została na portalu www.polakpotrafi.pl!!
Na początek kilka słów od zespołu o co w tym wszystkim chodzi!

Cześć!

Uruchamiamy akcję wsparcia finansowego naszego wydawnictwa ponieważ realizacja drugiego albumu stanęła w miejscu z powodów finansowych.
Mamy nagrany cały materiał, część utworów jest już zmiksowana i została Wam udostępniona w formie specjalnej edycji maxi singla. Niestety nie udźwignęliśmy realizacji pozostałych utworów, na zmiksowanie których zabrakło nam kasy. Marcin - nasz realizator - dał nam kredyt zaufania i uwierzył tak jak my, że ta akcja wypali. Skończyliśmy właśnie miksy :) Pozostał mastering i wydanie materiału.

Na zapłacenie za studio i wydanie płyty potrzebujemy kwoty 4900zł. Jeśli się uda ją uzbierać, będziemy mogli wspólnie cieszyć się nowym albumem Hetane! :)

Instrumenty na płytę w całości zostały przez nas nagrane w studiu. Chcieliśmy aby była ona wyjątkowa i dlatego nie szliśmy na kompromisy. Postanowiliśmy, że całość zrealizujemy w Fonoplastykonie u Marcina Borsa, który był odpowiedzialny za miks albumu "Machines". Marcin jest nie tylko bardzo dobrym realizatorem ale też nowatorskim producentem i muzykiem.
Rozumiemy się w kwestii estetyki muzyki rockowej, która dla nas musi posiadać dużo analogowego brudu i przesterów.

Ta płyta to wypracowanie nowego brzmienia, które osiągnęliśmy wszyscy wspólnie
aranżując utwory na próbach.

Album będzie zawierał 9 utworów, które mają wspólną historię.
Poznacie je już niedługo.
Płytę będziemy wydawać sami z ograniczonym nakładem specjalnej edycji krążka.

Ta akcja to odpowiedź na Waszą pozytywną reakcję na nasz apel. Okazało się, że wielu z Was jest chętnych aby pomóc nam finansowo w wydaniu płyty.
W zamian za Wasze cegiełki będziecie mogli otrzymać nasze wydawnictwo a niektórzy z Was znajdą się na specjalnej liście osób wydrukowanej we wkładce płyty.

A oto klip do utworu "Golden Snakes", który został wydany jako maxi singiel zapowiadający płytę.

Nam akcja się podoba i jeszcze dziś polecą jakieś pieniążki! Gorąco zachęcamy do niej i Was!!
Więcej informacji o akcji znajdziecie tutaj:

http://polakpotrafi.pl/projekt/hetane-album/

Zapraszamy też na profil zespołu:

https://www.facebook.com/hetaneband

cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading