Styczniowe koncerty DachOOFka Festiwal!

DachOOFka Festival to przegląd młodych, interesujących kapel o zupełnie nietypowej formule.

Zamiast „upychania” kilku zespołów na jeden wieczór, każdy z nich dostaje możliwość samodzielnego, przynajmniej godzinnego występu w krakowskim Klubie Zaścianek (ul. Rostafińskiego 4). Taka specyfika wymusza niespotykanie długi czas trwania DachOOFki - każda edycja trwa od października do końca kwietnia i zakończona jest finałem wyłaniającym zwycięzców - zdobywców Złotej DachOOFki. W niemalże każdy wtorkowy wieczór można się przekonać, jak brzmi niezależna, świeża polska muzyka, brzmienia jeszcze niepopularne, ale z pewnością o wielkiej przyszłości. Wstęp na wszystkie koncerty eliminacji jest darmowy.

22 stycznia podczas koncertu eliminacyjnego w Zaścianku wystąpi formacja Tug Boat - istniejąca od 2007 roku jasielska grupa wykonująca ciężką, agresywną muzykę z pogranicza rocka i metalu. Żaden fan energetycznych, żywiołowych dźwięków nie może przejść obojętnie obok tej propozycji.
Tydzień później nastąpi zupełna zmiana klimatu, sceną Zaścianka zawładnie powiem zespół Pancakes. Wielicka grupa miesza rock, reggae i ska tworząc pozytywny, radosny kolaż muzyczny. Historia formacji sięga czerwca 2011 roku.

Jeżeli masz własny zespół i uważasz, że mógłby on sprawdzić się na profesjonalnej scenie przed krakowską publicznością - nie wahaj się! Wejdź na stronę www.dachoofka.pl, dowiedz się, co możesz zyskać, przeczytaj regulamin i wyślij swoje zgłoszenie. Kto wie, może to Twoja formacja podbije serca słuchaczy i jury, może to ona zdobędzie Złotą DachOOFkę, może to ona następnie... kto wie?

cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading