Witamy na RockMyBand.pl

Starasz się wypromować zespół? Chcesz dotrzeć do szerokiej publiczności? Rozglądasz się za nowym członkiem do zespołu? A może poprostu jesteś fanem muzyki i szukasz ciekawej kapeli? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś "TAK", to znaczy, że znajdujesz się we właściwym miejscy.

RockMyBand.pl jest nowym muzycznym portalem, którego celem jest odświeżenie polskiego rynku muzycznego i połączenie wielu użytecznych funkcji w jednym miejscu. Serwis stanowi bazę indywidualnych profili wykonawców oraz kapel reprezentujących wiele gatunków muzycznych.

RockMyBand.pl pozwala zespołom na prowadzenie dynamicznego profilu, prezentowanie muzyki, wideoklipów oraz prowadzenie blogu, dzięki czemu użytkownicy mogą śledzić rozwój kariery swoich ulubionych kapel. Równie ważną funkcją portalu jest możliwość publikowania ogłoszeń muzycznych, posortowanych według wielu kateogrii w celu zapewnienia wysokiej jakości nawigacji.

Nasz serwis umożliwia także reklamę nadchodzących koncertów. Teraz każdy może umieścić wydarzenie muzyczne we wspólnym kalendarzu i zachęcić szeroką publiczność do uczestnictwa w imprezie.

RockMyBand.pl to portal przeznaczony dla ludzi zafascynowanych muzyką. Nasza platforma jest orginalnym miejscem w polskiej sieci, gdzie nie tylko zaprezentujesz szerokiej publiczności twórczość muzyczną, ale również w łatwy sposób:

- odnajdziesz zespół lub muzyka,
- stworzysz nową kapelę,
- podzielisz się swoją twórczością,
- zareklamujesz grupę muzyczną,
- odnajdziesz miejsce na próbę,
- wymienisz się umiejętnościami,
- opublikujesz ogłoszenie muzyczne.

Naszą misją jest dostarczenie Wam przejrzystej platformy, która uprości tworzenie zespołów muzycznych, pomoże zaistnieć tym, którzy dopiero zaczynają swoją karierę muzyczną oraz da alternatywną przestrzeń do promocji istniejących już zespołów.

Redakcja RockMyBand.pl ma nadzieję, że jako nasz gość trafisz na interesujące informacje i odnajdziesz kapelę, która przypadnie Ci do gustu.

Zapraszamy do korzystania z serwisu!
Ekipa RockMyBand.pl

Specjalne podziękowania za pomoc przy tworzeniu serwisu dla Wojtka, Mateusza i Jurka.

cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading