IDIOTHEAD + THOT (be) + SPLOT

Portret użytkownika idiothead
Data wydarzenia: 
13 luty 2012
Województwo: 
dolnośląskie

Zapraszamy na wspólny koncert promujący najnowsze wydawnictwo IdiotHead EP "Free Market Music" oraz belgijskiego Thot będącego na europejskiej trasie "Vegetal Winter Tour" do Klubu Muzycznego Liverpool w poniedziałek 13 lutego o godz. 20:00!
Jako support zagra pełen niesamowitej energii zespół Splot.
Wstęp 15 PLN.

IdiotHead

Wrocławski IdiotHead jest naturalną kontynuacją alternatywnego zespołu CO.IN. , który w swojej karierze wystapił na przeglądzie Festiwalu w Jarocinie, autobusie RedBulla, zeszłorocznych eliminacjach do Przystanku Woodstock. Koncertował u boku Pro-Pain, Jelonek, Farben Lehre, Agressiva 69, Mouga a ostatnio, już jako IdiotHead przed My Riot podczas ich trasy koncertowej.
W swojej twórczości łączą melodyjną ciężką gitarę z połamanymi beat’ami, elektroniką , nisko nastrojonym basem oraz doskonale wyegzekwowanymi wokalami. Z lekkością łączą style muzyczne takie jak : alternatywny rock, metal, industrial, post-hardcore a nawet dubstep, co daje niesamowity efekt świeżości i oryginalności.
W skład zespołu wchodzą, poza członkami CO.IN. , także artyści udzielający sie w projektach takich jak Bipolar Bears i C.A.L.M.

Podczas tego specjalnego koncertu IdiotHead zaprezentuje utwory z debiutanckiej EP "Free Market Music" (z gościnnym udziałem Grégoire Fray'a - wokalisty belgijskiego Thot) , wydanej nakładem własnej wytwórni Inline Underground. Oprócz premierowych kompozycji usłyszycie również kultowe już utwory CO.IN. m.in. Aleks, Beggar's Hands oraz 2452yj3.
Przedsmakiem najnowszych dokonań zespołu są utwory "Karen Pommeroy" i "Mucus" , które znajdują już na oficjalnej stronie IdiotHead oraz profilu na facebook'u oraz teledysk do singla "Free Market Music"

!!

www.idiothead.pl
www.facebook.com/idiotheadmusic

Thot (Be)

Belgijski Thot zręcznie łączy muzykę rockową i elektroniczną, industrial i dźwięki akustyczne, uwalniając się od wszelkich reguł, wywracając całą scenę do góry nogami. Sami muzycy określają swój styl jako Vegetal Noise Music.
Dowodzony przez Grégoire Fray'a, Thot stał się, po latach, prawdziwym kolektywem, elektryzującym podczas występów na żywo, wizualnych performace'ów, akustycznych happeningów na ulicach Brukseli i wielu innych artystycznych aktywności (remiksy, warsztaty). Na scenie do Fray'a dołącza Gil de Chevigné (perkusja, elektronika), Hugues Peeters (fortepian, instrumenty klawiszowe), Julien Forthomme (bas) oraz scenograf Arielle Moens (projekcje wideo) tworząc z Thot spójny zespół, intensywny i upajający na żywo.
Podczas wrocławskiego koncertu będącego częścią trasy koncertowej "Witnter Vegetal Tour " (

) obejmującej Czechy, Polskę, Słowację i Węgry, zespół będzie promował album "Obscured By The Wind" (

) wydany w marcu 2011 roku, który został bardzo dobrze przyjęty przez krytykę na całym świecie oraz przez rosnącą grupę fanów skupionych w społeczności: The Vegetal Noise Lovers.

www.thotweb.net/
www.thot.bandcamp.com/
www.facebook.com/Thotmusic
www.youtube.com/user/WhiteIris

Splot

Zespół powstał w 2010r. Jest to mocny, rockowy napęd sterowany kobiecym wokalem. Splot to także niesamowita dawka energii, która wybucha za każdym razem kiedy zespół może zagrać kolejny koncert. Każdy z członków zespołu ma za sobą wiele muzycznych doświadczeń, jednak wszystko co najlepsze połączyli w Splocie. Regularnie grają autorskie koncerty. Zdobywcy nagród wielu cenionych przeglądów i festiwali min. : WŚnR, Mayday Rock Festival, czy Koz All Music Festiwal 2011. Sami o sobie mówią: „Zarażamy muzyką jednocześnie realizując naszą pasje!”

www.myspace.com/splotband
www.facebook.com/splotband

Zespoły:
cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading