Basic Desire

0
Twoja ocena: Nic
Informacje podstawowe
Gatunki muzyczne: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Województwo: 
Miejscowość: 
Perth/Kraków
Opis

Basic Desire to grupa wokalno-instrumentalna z Perth, łacząca elementy muzyki elektronicznej z aksamitnym kobiecym głosem. W skład grupy wchodzą: Paulina Caine – wokalistka i autorka tekstów, oraz Henry Kubik – kompozytor i producent. Oboje mają za sobą bogate doświadczenie muzyczne, a co najważniejsze, pasję do tworzenia nietuzinkowej muzyki.

Kubik nagrał dwa albumy, które przyniosły mu uznanie australijskiej publiczności. Wydany w 1995 album ‘The Touch’ , a parę lat później ‘Beyond’ utrwaliły mu opinię jednego z najbardziej utalentowanych, wschodzących kompozytorów muzyki elektronicznej w Australii. Wydany przez niego materiał jest tylko małą częścią kolekcji utworów, które do tej pory skomponował.

Paulina Caine ze swoim fantastycznym głosem, wspaniale uzupełnia nastrojowe kompozycje Kubika. Paulina otrzymała wykształcenie w zakresie muzyki klasycznej, jednak dość szybko zdecydowała się zająć muzyką pop. Wystepowała z wieloma różnymi grupami, takimi jak On The Edge, Chemical Jane, Accents czy Jamez Jonez Experience

Kontakt
Album
cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading