Bifrost

10
Twoja ocena: Nic Średnia: 10 (1 głos)
Informacje podstawowe
Gatunki muzyczne: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Województwo: 
Miejscowość: 
Suwałki
Opis

Zespół powstał z inicjatywy dwóch muzyków. Przemka Dzik alias "Dziki" oraz Bartosza Zackiewicza alias "Jim" grającego obecnie w zespole N.I.F. Latem 2010 roku chłopy kombinowali w garażu przy butelce czegoś wysoko procentowego, kto mógłby grać na perkusji i choć było kilku perkusistów na oku to po drobnej weryfikacji numerów telefonów w komórce Jima przypomniał on sobie o człowieku którego poznał w Augustowie w pewnym barze na koncercie Arbitrium, który odbył się wieki temu. Na ich szczęście perkusista Marcin Pawłowski alias "Hellrider" skończył grać w zespole z Białegostoku i zgodził się na współpracę. Pierwsze spotkanie odbyło się w Augustowie i jak to na pierwsze spotkanie było dobre piwo.
Kolejnym człowiekiem, który był potrzebny to basista, którego również było ciężko znaleść, ale okazał się nim Adam Kubas alias "Zajebisty". W tym składzie zespół czekał już tylko na wokalistę, a w między czasie wokalnie udzielał się Jim.
Dziki postanowił zaprosić do współpracy Maćka Mackiewicza, który niestety nie przeszedł próby dołączenia do zespołu.
Kolejnym pomysłem Dzikiego było zaproszenie do zespołu Moniki Stankiewicz alias "Sovya" byłej wokalistki N.I.F.'u, która stanęła na wysokości zadania i zimą została wokalistką śpiewając razem z Jimem.
Nazwa zespołu została zaczerpnięta z mitologii skandynawskiej. Bifrost jest nazwą mostu łączącego Asgard (siedzibę Bogów) z Midgardem (ziemią). Obecnie zespół robi próby w Augustowie i pracuje cały czas nad materiałem. Wszyscy mamy nadzieję się dobrze bawić i przekazywać wam dużo pozytywnych emocji.

Kontakt
E-mail: 
bifrostband@wp.pl
Telefon: 
664769870
Album
cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading