BRAMY PERCEPCJI

0
Twoja ocena: Nic
Informacje podstawowe
Gatunki muzyczne: 
Gatunki muzyczne: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Województwo: 
Miejscowość: 
Olkusz
Opis

Zespół powstał w 2002 roku z inicjatywy Miłosza Kieresa. Na początku pod nazwą "4,20" trzej muzycy : Miłosz Kieres - gitara, wokal, Bartek Kieres - perkusja, Jakub Kawka - gitara basowa, grali punk rocka, z prostymi tekstami i brudnymi riffami. W 2004 roku zespół zmienił nazwę z "4,20" na "Bramy Percepcji", powstało wiele numerów alternatywnych, melancholijnych z poetyckimi tekstami i transową muzyką. 15.10.06 zespół wystąpił w Regionach Kultury w TVP 3. W 2007 roku do zespołu dołączył Piotrek Drozdowski co pozwoliło uzyskać szersze brzmienie utworów, wzbogacone o dodatkowe solówki Piotrka.

W 2008 r. zespół dzięki wsparciu radnego Mieszka Adamkiewicza, nagrał niezależną płytę w studio "POLNA13 Bartosz Lichtarowicz". W tym samym roku przerwę w graniu zrobił Piotrek Drozdowski, zastąpił go Maciek Patrzałek. W 2009 r. do zespołu wrócił Piotrek Drozdowski dodając do zespołu klawisze. Zespół w pięcioosobowym składzie zagrał parę klimatycznych koncertów i przygotowywał się do nagrania kolejnej płyty. Z braku porozumienia w zespole płyta nie została ukończona. Miłosz zawiesił działalność zespołu pod koniec 2009 roku.

W 2012 roku muzycy znowu się zebrali by dalej tworzyć i grać, choć nie obyło się bez kolejnych zmian w składzie. Rok później na gitarę basową wskoczył Przemek Piwowarski i od tego czasu Bramy działają jako kwartet (Miłosz Kieres - gitara, wokal ; Bartek Kieres - perkusja ; Piotr Drozdowski - gitara, chórki ; Przemek Piwowarski - bas). Na początku 2015 roku zespół własnymi siłami nagrał i wydał drugą płytę pt. "Podróż". Utwory pochodzą z różnego przedziału czasowego i są wzbogacone o nowe brzmienia, przemyślenia i kłótnie.

Do zobaczenia na koncertach.....

Kontakt
Telefon: 
660 - 804 - 408
Album
cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading