Bregma

0
Twoja ocena: Nic
Informacje podstawowe
Gatunki muzyczne: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Województwo: 
Miejscowość: 
Gdańsk
Opis

Zespół Bregma powstał na początku 2007 roku w Gdańsku. Skład instrumentalny ustabilizował się dosyć szybko - do Pawła Jelionek oraz Tomasza Kiczorowskiego udzielających się dotychczas w zespole CHASSIS dołączył Mariusz Czułkowski, ex basista zespołu KOKON. Dwa lata później pojawił się Michał "Loczek" Godlewski - głos zespołu TERMOFOR.

Cały rok 2010 to czas poszukiwania ostatecznej formy, docieranie stylistyki, wspólne zgranie oraz intensywna praca nad materiałem. Na początku 2011 zarejestrowaliśmy demo i zaczęliśmy koncertować jeżdżąc po całej Polsce. Na wydanie czegoś oficjalnego mieliśmy chrapkę od samego początku, jednak aby miało to ręce i nogi musieliśmy znaleźć odpowiednich ludzi oraz kasę na wyprodukowanie „kulturalnie” brzmiącego materiału. Udało się to w 2012 roku, gdy zarejestrowaliśmy materiał na EP’kę w RED STUDIO pod czujnym okiem Piotra Łukaszewskiego (IRA, SKAWALKER, KARMAKOMA, PTAKY, FUZZ). Mixem i masteringiem zajął się Tomasz Zalewski odpowiedzialny za produkcje mn. COMA, BLACK RIVER, FRONTSIDE.

Materiał EP pt. „ANIHILACJA CZASÓW” miał premierę 5 kwietnia 2013.

Muzyka, którą Bregma raczy odbiorcę to ciężkie, tłuste brzmienie pełne specyficznych harmonii oraz naturalnej energii. Doświadczenie oraz otwartość muzyczna wszystkich członków zespołu pozwala spoglądać do każdej muzycznej studni, z której można zaczerpnąć w trakcie procesu tworzenia. Efektami owej pracy z radością dzielimy się za pośrednictwem fanpage'a oraz koncertów, na które serdecznie zapraszamy!

SKŁAD ZESPOŁU:
Michał Godlewski - wokal
Paweł Jelionek - gitara
Tomasz Kiczorowski - perkusja
Mariusz Czułkowski - bass

Kontakt
Album
cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading