ENCLOSE

10
Twoja ocena: Nic Średnia: 10 (1 głos)
Informacje podstawowe
Gatunki muzyczne: 
Gatunki muzyczne: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Województwo: 
Miejscowość: 
Lublin
Opis

Grupa powstała w 2011 roku w Chihuahua. To młody zespół, ale jego członkowie są już doświadczonymi muzykami - Juan (wokalista) był wcześniej liderem grupy DXTR, która niegdyś podbiła serca słuchaczy lubelskiego Radia Centrum, przez wiele tygodni zajmując pierwsze miejsce na Centralnej Liście Przebojów. Dodatkowo zespół miał przyjemność dzielenia sceny z wielkimi zespołami takimi jak Toto, Yes i Asia podczas ich trasy koncertowej jako AKA w Meksyku.
Poza chwytliwymi riffami, cechą charakterystyczną ENCLOSE jest unikalny, lekko ochrypły głos wokalisty. Oprócz śpiewana, Juan Carlos Cano zajmuje się jednocześnie grą na perkusji, co stanowi nie lada gratkę dla koneserów muzyki rockowej. Jest również zwycięzcą IV edycji programu The Voice of Poland.
Polsko-meksykańsko-peruwiańska mieszanka to formacja uznana za najlepszy muzyczny debiut rockowy ostatnich lat. W samym 2014 roku ENCLOSE zagrał niemal pięćdziesiąt koncertów, nie tylko w Polsce ale również za granicami kraju – w Anglii i Meksyku a kapela zyskała nowych fanów i przyjaciół, których liczba wciąż rośnie. Grali na Przystanku Woodstock, Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Sabacie Czarownic jak i podczas transy letniej Radia ZET. Od samego początku na energetycznych koncertach panuje świetna atmosfera. Aktualnie ENCLOSE pracuje nad debiutancką płytą LP, której premiera przewidziana jest na III kwartał 2015 roku.

„Ich muzyka to wypadkowa miedzy post grunge’owym brzmieniem Seattle, a wpływem kalifornijskiej sceny rock’owej. Zespół rewelacyjnie prezentuje się na żywo, a tego co się możemy po chłopakach spodziewać to: świetna gra sekcji rytmicznej, wirtuozerka gitary, a wszystko okraszone znakomitym, oryginalnym wokalem.” – Antymuza.pl (2012)

Dyskografia:
1. Juan Carlos Cano i zespół DXTR - "The Bright Side" LP 2011
2. Juan Carlos Cano i zespół ENCLOSE - "ENCLOSE" EP 2012
3. Juan Carlos Cano i zespół ENCLOSE - "ENCLOSE" EP Special Edition 2014

Skład zespołu:
Juan Carlos Cano - wokal, perkusja
Michał Herda - gitara
Janis Kifonidis - perkusja
Flavio Rojas - gitara basowa
Piotr Włodarczyk - instrumenty klawiszowe

mail: encloseband@gmail.com, jcanomusic@gmail.com

FB: JCenclose oraz /ENCLOSEMX
Youtube: enclosetv
www.enclose.pl

Kontakt
Telefon: 
+48 794 75 88 28
Album
cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading