Fallen Democracy

10
Twoja ocena: Nic Średnia: 10 (1 głos)
Informacje podstawowe
Gatunki muzyczne: 
Gatunki muzyczne: 
Gatunki muzyczne: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Województwo: 
Miejscowość: 
Bielsko-Biała
Opis

Nowy bielska kapela, próbująca swoich sił w wielu odmianach rock'a. Jesteśmy grupą ambitną i zawsze dążymy coraz wyżej, dlatego też mamy nadzieję że nasza muzyka stanie się znana wśród ludzi! Peace!
Bio:
Zespół na dobre powstał w 2011 roku. Początkowo zespół funkcjonował jako cover band, grając próby na auli w Zespole Szkół Budowlanych w Bielsku-Białej. Z czasem próby przeniosły się do salki w piwnicach befamy. Właśnie w befamie kontynuowaliśmy swoje poczynania w cover'ach. Trwało to aż do końca maja 2012, wtedy to właśnie doszedł do nas nowy gitarzysta, Tomasz Dębowski, który zastąpił Krystiana Skibę, od tego momentu zaczęliśmy w miarę możliwości próbować swoich sił w komponowaniu. Pierwszym kawałkiem był tzw. "punk" który był testem naszych możliwości. Jako że udało się nam dograć "punk'a" to zabraliśmy się za bardziej ambitną muzykę i tak powstała "Ballada o mentalnej rewolucji" która będzie piosenką promującą nasze pierwsze demo które mamy nadzieję za niedługo nadejdzie ;)

Muzyka którą tworzymy ma zabarwienie lekko antypolityczne oraz egzystencjalne, staramy się tworzyć piosenki które mają coś do przekazania, od subiektywnych opinii po dobre rady ukryte gdzieś tam między wierszami naszych tekstów. Gramy w stylu "mieszanym" łączymy grunge z rockiem alternatywnym, chociaż będą także piosenki o zabarwieniu hard rock'owym oraz pop-rockowym a nawet blues'owym. Innymi słowy każdy znajdzie coś dla siebie!

Kontakt
GG: 
9926891
Telefon: 
797-914-588
Album
cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading