Krokodyl Schroedingera

10
Twoja ocena: Nic Średnia: 10 (1 głos)
Informacje podstawowe
Gatunki muzyczne: 
Gatunki muzyczne: 
Gatunki muzyczne: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Województwo: 
Miejscowość: 
Kraków
Opis

Co to jest Krokodyl Schroedingera? Jakiś stylistyczny oksymoron? A może to mityczna postać? No chyba, że komiksowy super bohater?... Nic bardziej mylnego! To nazwa zespołu, ale nie zdradzimy skąd się wzięła – tę historię opowiadamy tylko na żywo, przy konsumpcji bladozłotego napoju chmielowego;).

Krokodyl Schroedingera to jednak coś więcej – to przeplatające się pasje muzyczne wszystkich jego członków, które z biegiem lat otrzymały wspólny wydźwięk. Historia, która doprowadziła nas do tego miejsca jest na tyle długa, że nie ma sposobu, by ją tu opisać, nie omijając istotnych osób - muzyków z nami grających, bez których Krokodyl byłby kotkiem:).

Z definicji nie gramy coverów, ale inspirujemy się muzyką dobrą i/lub* zabawną i/lub* undergroundową (niepotrzebne skreślić) – bez ograniczeń gatunkowych, geograficznych czy czasowych. Stąd trudno określić czy gramy bardziej rock, czy blues, czy jazz, a może funk… Nasza muzyka to kalejdoskop – każdy z nas to indywidualista, który dorzuca swoje szkiełka i razem powstaje z tego swoiste krokodylowe brzmienie. Czy to kawałki bardziej rock’n’roll-owe, czy liryczne, czy nasze osobliwe „żarty muzyczne” powstają zwykle na próbach przy wspólnym beztroskim jamowaniu, a potem – już troskliwie - szlifujemy uparcie materiał, aż stwierdzimy zgodnie, że „siadło”;). Mamy nadzieję, że ci, którym w ręce wpadnie nasza płyta też stwierdzą, że im to „siedzi”!

Zapraszamy do słuchania naszych nagrań i do wspólnego krokodylowania na koncertach!

Kontakt
Telefon: 
608 294 786
cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading