NEFILI

0
Twoja ocena: Nic
Informacje podstawowe
Gatunki muzyczne: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Województwo: 
Miejscowość: 
Poznań
Opis

Zespół istnieje od 1997
Należy zaznaczyć, że wszystkie z wymienionych poniżej osiągnięć zespół NEFILI zrealizował poprzez własne działania organizacyjne, bo nikogo innego nie udało się zagonić do tej roboty:). Trzeba też dodać, że zawsze graliśmy swój repertuar i wyłącznie po swojemu. Przyznamy też, że głównie chodziło nam o występy przed dużą publiką, na super sprzęcie nagłośnieniowym i w atrakcyjnych naszym zdaniem miejscach np. nad pięknym naszym morzem- latem :D
tak, więc w kolejności było to tak:

• lipiec 1999r. - support przed Kayah w kołobrzeskim amfiteatrze. 20 minutowy występ przyjęty dobrze zarówno przez Kayah, jej menadżera, jak również, i co najważniejsze, przez kołobrzeską, wczasową publiczność. ( jak to się mówi „zagrało”jak trzeba!! )

• sierpień 1999r. - urodziny Radia RMI FM Poznań, support przed Lady Pank Zespół NEFILI gra dla 20 tysięcznej publiczności zebranej nad poznańską Maltą. ( oj to była jazda po bandzie Przemo miał 39,8 temperatury i jechał jak na mocnych prochach :D )

• wrzesień 2000r. - zespół NEFILI wydaje singiel w nakładzie 500 egzemplarzy. Singiel promuje Olimpijską Reprezentację Polski w hokeju na trawie "Sydney 2000". Zawarty na singlu utwór "Hormonalna zabawa" jest publikowany we wszystkich rozgłośniach wielkopolski oraz na antenie radia RMF FM (odbieranego, co było wówczas ważne, również w Australii). Ma miejsce również specjalny wywiad i występ zespołu w telewizji PTV Poznań. Singiel został również rozesłany do wszystkich reprezentacji hokeja na trawie na całym świecie. ( wszystko odbyło się za własne, niewielkie, pieniądze!!! )

• wiosna 2001 r. - eliminacje do koncertu "Debiuty" na Festiwalu Opole 2001 Zespół NEFILI jako jeden z 26 innych wytypowanych z 360 podmiotów muzycznych zostaje zaproszony do studia im. Agnieszki Osieckiej na kolejny etap przesłuchań. ( …to rzeczywiście „szopka” jak powiadają tu i ówdzie- ale jako przygodę polecam! )

• sierpień 2001 r. - support przed zespołem Budka Suflera w Operze Leśnej w Sopocie. 4,5 tysięczna publiczność przyjmuje zespół bardzo gorąco. Duży sukces organizacyjny zespołu. Budka Suflera z zasady nie godzi się na młode grupy supportujące ich występy. ( ten koncert wyprosił nam Pan Piotr Salita, organizator i producent koncertu, więc chwała jemu się należy! )

• wrzesień - listopad 2001r. Utwór "Czasami lepiej popatrzeć" zostaje umieszczony na liście przebojów radia RMI FM Poznań. Utrzymuje się na niej kilkanaście tygodni, z których dziewięć zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce. ( ta piosenka jest naprawdę prawdziwym hiciorem, ale niedostatecznie lansowana, czeka na swoje „wejście” !!!)

• styczeń 2002 - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Poznań - CK Zamek (porażka naszym zdaniem organizatorów, a szkoda!! )

• styczeń 2003 - NEFILI wydaje debiutancką płytę "Na przekór"- 1000egz. ( płyta nie wprowadzona do komercyjnego obiegu, co należy niezwłocznie naprawić!! ) Sponsorem warunkowym płyty jest Kompania Piwowarska S.A., która pomogła nam zrobić ten materiał, ale na zasadach niekomercyjnych ….. lepszy więc rydz niż nic!! ;)

• kwiecień 2003 - utwór "Pajęczyna" z płyty "Na przekór" trafia na listę przebojów Radia Merkury i po kilku tygodniach (10.05.2003) zajmuje PIERWSZE miejsce.( to była naprawdę bomba!!! )

• od 2006-2012r.- przerwa na Tacierzyńskim :)

Teraz zbieramy się do kupy i chcemy powalczyć o wydanie naszej drugiej płyty pt.”100% czystego tlenu” z piosenkami Przema zebranymi w tym okresie.

• cdn.

Kontakt
Telefon: 
662 163 066
Album
cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading