Party Hard

10
Twoja ocena: Nic Średnia: 10 (1 głos)
Informacje podstawowe
Gatunki muzyczne: 
Gatunki muzyczne: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Województwo: 
Miejscowość: 
Olkusz
Opis

Zespół powstał z inicjatywy Marcina Skipiały i Kuby Kubańskiego, którzy grali wcześniej w różnych zespołach. Od długiego czasu chcieli połączyć swe muzyczne siły. Od pierwszych dni w składzie znalazł się Damian Czopek, następnie dołączyła do nas Maria Green co dało początek Party Hard. Pomysł na nazwę pojawił się dość spontanicznie, od razu wydawało nam się, że idealnie odda ona klimat utworów, a tym bardziej klimat naszych koncertów! :)

Party Hard od początku 2012 roku odnosi pierwsze sukcesy. Po występie w Katowicach w klubie Straszny Dwór, zespół zajął drugie miejsce na festiwalu EMERGENZA, organizowanym w 24 krajach i tym samym awansował do kolejnego etapu tej imprezy. Co najważniejsze, miejsca zostały przyznane na podstawie głosowania publiczności. Kolejny etap odbył się 6 maja w Katowicach w klubie Gugalander, Party Hard znów przeszło do kolejnego etapu. Poszczególne etapy festiwalu prowadzą do finału ogólnopolskiego.
Kilka dni wcześniej wygrywając FAZA festiwal w Katowicach, Party Hard zapewniło sobie występ podczas Juwenaliów Śląskich i Juwenaliów Zagłębiowskich, na których zagrają takie gwiazdy jak Lao Che, Fisz Emade, Enej, O.S.T.R. oraz COMA. Tym razem o pierwszej lokacie zdecydowało czteroosobowe jury.
Również gliwicki PKS (Przegląd Kapel Studenckich) okazał się szczęśliwy dla zespołu; nagrodą za pierwsze miejsce jest występ na Igrach 2012.Parę dni temu zakończyła się sesja nagraniowa nowego utworu, zrealizowana jako jedna z nagród dla zespołu, w chorzowskim Blue Beat Studio.
Party Hard odniósł również sukces na scenie lokalnej wygrywając wraz z zespołem 69 Rockowisko 2012 organizowane przez MOK w Olkuszu, gdzie nagrodą jest wyjazd na festiwal do Niemiec.

W maju Party Hard dostał szansę na występ na Festiwalu w Jarocinie RED BULL TOURBUS RYTMY MŁODYCH, który odbędzie się w lipcu.

W obecnym składzie bardzo dobrze nam się współpracuje o czym świadczy tempo przybywania materiału. Nie pozostaje nic innego jak zaprosić na koncerty żeby każdy osobiście mógł się przekonać co to znaczy Party Hard! DO ZOBACZENIA!!!

Kontakt
Album
cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading