Stan Snu

10
Twoja ocena: Nic Średnia: 10 (2 głosy)
Informacje podstawowe
Gatunki muzyczne: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Używane instrumenty: 
Województwo: 
Miejscowość: 
Kraków
Opis

Gabi - absolwentka Krakowskiej Szkoły Wokalno Aktorskiej, od 2008 roku czynnie działająca na wielu krakowskich scenach. Wychowana na ciężkich muzycznych brzmieniach, miłośniczka Starych Filmów, Musicali, Teatru i Książek. Wolnych ludzi z bezgraniczną wyobraźnią. Mądrych Głów i Dzikich Serc. Chce wierzyć, że w muzyce nie powiedziano jeszcze wszystkiego. Lubi zdobywać to co nieosiągalne, odkrywać to... co schowane, pisać swoje własne Bajki. W Vx znalazła oddanego Towarzysza swoich muzycznych poszukiwań, kocha jego kolorową Głowę.

Vx- przygodę z tworzeniem muzyki rozpoczął w 93' roku zakładając metalowy zespół Atrophia Red Sun, z początku jako gitarzysta by szybko zorientować się, że Diabeł siedzi w innym instrumentarium..był to Syntezator. W tym czasie trafił na muzykę The Prodigy, która odmieniła jego metalowy świat.Obecnie prócz swojego składu współpracuje z zespołami Naumachia oraz Thy Disease. Otwarty na każdą muzykę, ale jego Serce bije w te bardziej pokręcone rytmy. Z czasem poruszając się w przestrzeni kwaśnych, ostrych dźwięków i połamanego Bitu trafia na Gabi okraszającą je bajkowymi tekstami i śpiewem. Tak tworzy się klimat trwale łączący ich Głowy.

Paweł - zafascynowany muzyką od dziecka, absolwent szkoły muzycznej, znany jest przede wszystkim z metalowych zespołów Sceptic i Atrophi Red Sun. To tylko część jego muzycznej duszy. Inna popycha go w klimat lat 70, soulu i popu pozwalających wydobyć basowy trans.
Razem z VX i Gabi zaczyna epatować nowymi emocjami i zatapiać się w nieprzewidywalnym śnie.

Biografia
2009 rok rozpoczął ich wciąż żywy i przybierający na sile muzyczny romans. Swoją współpracę rozpoczęli jeszcze pod szyldem Atrophia Red Sun realizując wspólnie kilka muzycznych i teatralnych przedsięwzięć. 2011 rok zrodził Stan Snu – świeży projekt, w którym muzyka śmiało flirtuje z teatrem, rzeczywistość niepostrzeżenie miesza się ze snem, a wyobraźnia bezkarnie płata figle. Fantasmagorie. Jesień 2011 wzbogaca ten duet o prawdziwą perełkę - Pawła, którego muzyczna przeszłość i dusza stają się długo szukanym, brakującym elementem.

Kontakt
E-mail: 
gogan84@interia.pl
GG: 
8909427
Skype: 
-
Telefon: 
692522144
Album
cokolwiek
X
Możesz się zalogować używając nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Pamiętaj ,że wielkość liter ma znaczenie.
Loading